İçeriğe geç
Karagümrük Kurye

Karagümrük Kurye

Karagümrük kurye olarak sunduğumuz hizmetin her zaman en büyük amacı siz müşterilerimizi memnun etmektir. Özellikle Corona virüsünden sonra kurye hizmetine çok büyük talep artışı yaşanmıştır. Bu talep sonrasında kurye sektöründe kaliteli hizmetler sunulmaya başlanmıştır. Biz işletme olarak bu kaliteli hizmetin her zaman öncülerinden biri olmaktayız. Bizden hizmet alan tüm müşterilerimiz memnuniyetini ve mutluluğunu bizlere açıkça söylemişlerdir. Biz işletme olarak sizlerin daha çok memnuniyetini kazanmak için işletme olarak çalışma yapmak suretiyle sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmak için çalışmakta ve çaba göstermekteyiz. Tüm özelliklerimizi devamlı olarak yükseltme ve işletmemizi büyütmekteyiz.

Karagümrük kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet sırasında en önemli araçlardan birinin motorlarımız olduğunu çok iyi biliyor ve motor konusuna çok ayrı bir özen ve dikkat gösteriyoruz. Motorlarımızı seçerken verdiği performanslara ve yüksek modelli olmalarına çok dikkat ediyoruz. Ayrıca alımlarını gerçekleştirip aktif olarak kullandığımız bu motorların anlaşmalı servisler aracılığı ile periyodik bakımlarını devamlı ve düzenli bir şekilde yaptırmakta ve kurye teslim hizmeti aşamasında bizlere sorun çıkarmamasını sağlamakta ve sizleri mağdur etmemekteyiz.

Karagümrük Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın deneyimleri ve profesyonel olmaları bizler için çok önemli bir konumda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı çalışanlarımızı işe alırken bu meslekte daha önce sigortalı olarak çalışmış olmalarını ve kaliteli bir şoförlük yeteneğini şart olarak koymaktayız. Bu sebeplerden dolayı çalışanlarımızı işe almadan önce belli sınavlardan geçirmek suretiyle şoförlük yeteneklerine bakarak işe alıyoruz. Bu sayede sunduğumuz hizmetin hızı ve kaliteli son derece artmış oluyor.

Karagümrük kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasında teknolojiden faydalanmaktayız. Bizlere verdiğiniz siparişleriniz sistemlerimiz sayesinde anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve siparişleriniz hiç vakit kaybetmeden yola çıkmaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımız tarafından kullanılan navigasyon sistemleri sayesinde en hızlı güzergâh tespit edilmek suretiyle siparişleriniz en kısa süre içerisinde adreslerinize gelmektedir. Ayrıca motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde sizler de siparişinizi anlık olarak takip edebilmekte ona göre kendinizi hazırlamaktasınız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp