İçeriğe geç
Hızlı Kurye

Hızlı Kurye

Kurye ihtiyacı özellikle büyükşehirlerin olmazsa olmazlarıdır. Her geçen gün kuryelere talep daha da artmakta, kaliteli hizmet arayışı olanca hızıyla devam etmektedir. Firmamız ilk günden bu yana profesyonel çözümler üreterek yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle öne çıkmakta ve her ihtiyaca özel çözümler geliştirmektedir.

En çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan uygulamalarımızdan birisi de hızlı kurye olmaktadır. Bu kurye modelimiz aynı zamanda ekspres kurye olarak da isimlendirilir. Hem hızlı hem de ekonomik bir kurye tercih etmek isteyenler rahatlıkla hızlı kuryemizi seçerek diledikleri adresten istedikleri adreslere paketlerini taşıttırabilirler.

Hızlı kurye modelimizle yasal engel teşkil etmeyen her türlü paketiniz taşıyabiliriz. Uzun süredir özellikle fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi ürünleri taşımamız fazlaca istenmektedir. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünler için de kuryelerimiz tercih edilmektedir.

Hızlı kurye uygulamalarımızla çağrı merkezimize ulaştığınız anda harekete geçiyor, 30 dakika içinde paketlerinizi adresinizden alıyoruz. 09:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet veren kuryelerimiz paketinizi aldığı anda harekete geçmekte ve vadedilen sürede teslimatlarımız tapılmaktadır.

Hızlı Kurye Hizmeti

Hızlı kurye adından da anlaşılacağı üzere son derece hızlı bir uygulamadır. Paketleriniz 30 dakika içinde bulundukları adresten alınırlar ve 90 ila 120 dakika içinde İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi alıcılarına ulaştırılırlar. Her zaman güvenli taşıma hizmeti alırsınız ve paketlerinizde herhangi bir yıpranma, kaybolma, hasar alma, karışma gibi durumla karşılaşmazsınız.

Hızlıkuryemizin sağlamış olduğu en büyük avantajlardan birisi de fiyatlarıdır. Kurye fiyatlarımızı bazı detaylara göre her taşımada ayrı ayrı belirliyoruz. Buna göre en temel etken mesafe olup günümüz teknolojileriyle paketinizin bulunduğu adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe net olarak tespit edilmektedir. Mesafe uzadıkça fiyat da artmaktadır.

Bir diğer etken paketlerinizin eni, boyu, yüksekliği, ağırlığı gibi özellikleridir ve firmamız her zaman en iyi fiyat garantisiyle öne çıkmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp