İçeriğe geç
Abbasağa Kurye

Abbasağa Kurye

Moto Kurye Hizmeti bünyesinde uzun zamandır hizmet vermekte olan Abbasağa kurye olarak bu zamana kadar pek çok teslimat hizmetini kalite standartlarına uygun ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız ile anlaşma yapan müşterilerimizin gönderi teslimatları sürecinde tek bir adres ve o adrese teslim edilecek olan paketler esas alındığı için, paketlerin yanlış adrese teslim edilmesi ya da yok üzerinde paketlerin karışması gibi durumlar söz konusu değildir. Bu konuda bütün teslimatlarımızın kişiye özel gerçekleştirildiğini gönül rahatlığı ile belirtmekteyiz. Firmamız ile haftanın her günü, istediğiniz saatler arasında iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı ve kesintisiz kurye hizmeti sunan firmamız İstanbul’un önemli yerlerinden biri olan Abbasağa’da müşterilerine aynı kolaylığı sağlamaktadır. Abbasağa kurye sayesinde yalnızda dakikalar içerisinde İstanbul ili içerisinde teslimat yapılabilmekte, %100 müşteri memnuniyeti sağlanacak şekilde çalışmalar sürdürülmektedir.

İçinde yer aldığı sektörde, sektöre yön veren ve her geçen gün daha çok kişiye kaliteli taşımacılık hizmeti sunan firmamız, modern araç filosu ve geniş teslimat ağı ile hayatınızı kolaylaştıran çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Abbasağa Kurye Hizmeti

Özellikle İstanbul ili dahilinde sürdürdüğümüz, kısacık sürelerde teslimat sürecini tamamladığımız Abbasağa kurye hizmetlerimiz:

  • Gün içi kurye hizmeti sunan, 120-180 dakika arasında teslimat sağladığımız normal kurye,
  • Bulunduğunuz yere en yakın kuryemizi yönlendirerek ekspress kurye hizmeti sunduğumuz 60-90 dakika içerisinde teslimat sağladığımız hızlı teslimat,
  • En kısa süre içerisinde tüm işlemleri tamamladığımız acil kurye gönderileriniz için VIP kurye hizmeti sağlayan acil teslimat olarak ayrılmaktadır.

Modern çağa modern çözümler sunmak amacıyla sunduğumuz hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilmek amacıyla hareket ediyoruz. Şehir sınırları içerisinde gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılık hizmetlerinde kişiye özel çözüm alternatifleri sunuyoruz.

Abbasağa kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vererek faydalanmak istediğiniz kurye hizmeti ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp