İçeriğe geç
Şirinevler Kurye

Şirinevler Kurye

İstanbul’un nezih aile semtlerinden biri olan Şirinevler’de, sakinleri için üst düzey kalitede kurye hizmetleri sunuyor, Şirinevler’de tüm İstanbul’a hatta tüm Türkiye’ye kısa sürede tamamlanan taşımacılık yapıyoruz. Semtin merkezi konumundan, ulaşım kolaylığından ve tarihi yapısından yararlanarak geliştirdiğimiz kurye hizmetlerimizle, bir kurye firmasından beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Şirinevler kurye hizmetlerimizle 7/24 yanınızda, sizin için çalışıyor, %100 müşteri memnuniyeti oluşturacak ekonomik çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

İstanbul’un tüm noktalarına, taşımacılık yapılması uygun olan tüm gönderilerinizi hızla ve güvenle taşıyarak, talep ettiğiniz saatte ve hasar almadan teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Kurye hizmetlerimizde öncelikle motorlu kuryelerimizi görevlendirmekte, motosikletle taşınması uygun olmayan gönderileriniz için ise arabalı kuryelerimizle hizmetinizdeyiz.

Kurye ihtiyacınız olan her an, güvenle yararlanabileceğiniz ekonomik çözümlerimizle yanınızda, profesyonel ekibimizle kısa süre içerisinde kapınızdayız.

Belge, evrak ya da iş yazışmaları gibi doysa boy paketlerden çiçek ya da çikolata buketlerinize kadar hemen hemen her şey için uygun bir altyapı ve teknik donanıma sahip motosiklet filomuzla, 7/24 hizmet veriyor, İstanbul’un tüm noktalarına hızlı ve güvenli taşımacılık sağlıyoruz.

Şirinevler kurye hizmetlerimizden herkes, rahat bir şekilde yararlanabilesin diye, üst düzey güvenlik önlemleri alıyor, modern teknolojiden yararlanarak sürekli takip sistemi ile teslimat sürecimizi gerçekleştiriyor, gecikme ya da bekleme durumlarını ortadan kaldırmak için randevu sistemi ile çalışıyoruz.

Müşteri destek hattımızdan bizlere ulaştığınız anda sizin için en uygun randevuyu oluşturarak, kapıdan kapıya teslimat gerçekleştirerek hem zaman hem de enerji tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz.

Şirinevler Kurye Hizmeti

Şirinevler kurye hizmetlerimizle, her zaman en ekonomik çözümleri elde etmeniz için çalışmaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin aldıkları hizmetlerin tam karşılığı olan tutarları ödemesi için talepleri ve ihtiyaç duydukları hizmet tipine göre fiyatlandırma yapıyor, almadığınız bir hizmet için ödeme yapmanızın önüne geçiyoruz.

Gönderilerinizin içeriği, ağırlığı ve teslim edileceği adrese bağlı olarak net fiyat, kurye talebinde bulunmak için yaptığınız görüşme esnasında belirlenmekte, onayınınız dahilinde adınıza randevu oluşturulmakta, ortaya çıkabilecek olumsuz sürprizler en başta engellenmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp