İçeriğe geç
Libadiye Kurye

Libadiye Kurye

Libadiye kurye işletmesi olarak sunduğumuz hızlı hizmetlerin yanı sıra ayrı olarak acil kurye hizmeti de sunmaktayız. Bizleri arayarak, mesaj atarak veya internetten sipariş verirken not kısmına acil notu düştüğünüz takdirde normal kuryelerimiz dışında acil hizmet veren kuryelerimiz devreye girerek onlar tarafından çok hızlı bir şekilde acil ve ivedi şekilde siparişleriniz adreslerinize getirilmektedir. Plansız bir şekilde misafiriniz geldiği zaman, uçağa bineceğiniz zaman evlerinizde unuttuğunuz eşyaların yetiştirilmesi gerektiğinde gibi durumlarda sizlere en acil şekilde hizmet vermekte ve mağduriyetleriniz giderilmektedir. Acil durumlar için hem işletmemizde bulunan hem de sahada bulunan kurye elemanlarımız arasında kurulan iletişimler ile en hızlı şekilde hizmet verilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz mağduriyetleri giderilmekte ve memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Libadiye kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet esnasında kullanılan en önemli materyalin motorlarımız olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu sebepten dolayı motorlarımıza ekstra bir önem ve özen gösteriyoruz. Düzenli olarak motorlarımızın değişimlerini yapmak suretiyle yüksek modelli olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmak suretiyle oluşabilecek arıza riskini en aza indiriyoruz. Hizmetimiz esnasında kullanılan motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin bakımları da düzenli olarak yapılmakta ve son derece korunaklı hale getirilmektedir. Bu özellikler sayesinde sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekte ve memnuniyetlerinizi kazanmaktayız.

Libadiye Kurye Hizmeti

Kurye hizmetinde birçok teslimat seçeneği bulunmaktadır. Özellikle Corona virüsü sonrasında temassız teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Müşterilerimiz sağlıklı bir teslimat istemektedirler. Bu sebepten dolayı en uygun teslimat yöntemi temassız teslimattır. Adreslerinize gelen ürünleriniz kapınıza asılmak suretiyle teslimatları yapılmakta ve daha sonra kurye elemanlarımız tarafından sizler aranarak haber verilmektedir. Bu sayede sağlıklı bir teslimat yapılmış olmaktadır.

Libadiye kurye olarak sizlere en uygun olan ödeme yöntemlerini sunmaktayız. İsterseniz internetten sipariş verirken ödeme yapabilmektesiniz. İsterseniz kapıda ödeme yöntemini seçerek ister nakit ister post cihazları ile kartlarınızla ödeme yapabilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde anlık olarak maddi durumunuza en uygun şekilde ödeme yapmak suretiyle gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp