İçeriğe geç
Orhanlı Kurye

Orhanlı Kurye

Orhanlı kurye işletmesi olarak sizlere özel olarak acil kurye hizmeti sunmaktayız. Haftanın yedi günü 7/24 olmak suretiyle acil kurye hizmeti alabilirsiniz. Bünyemizde bulunan acil hizmet ekiplerinin çok sayıda bulunması sayesinde günün her saatinde hizmet verebilmekteyiz. Hem işletmemizde bulunan kurye elemanlarımız hem de devamlı olarak sahada bulunan elemanlarımız sayesinde acil hizmet istediğiniz zaman ekiplerimiz arasında iletişim kurulmakta ve adrese en yakın olan kurye elemanımız sizlere acil, ivedi şekilde hizmet sunmaktadır. Acil kurye hizmeti bir eşya gönderilmesi gerektiği zaman, gece ilaç temin edilmesi gerektiği zaman gibi durumlarda sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermekte ve mağduriyetlerinizi gidermektedir.

Orhanlı kurye işletmesi olarak sizlere güvenli bir hizmet vermek için birçok alanda çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktayız. Sunulan hizmetin güvenilir olabilmesi için kullandığımız motorların güvenilir bir şekilde dizayn edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca bu motorların sipariş taşıma haznelerinin iç kısımlarının yumuşak zeminler ile kaplanıyor olması ve dış zeminlerinin sert yapıdan oluşması neticesinde dış etkenler aracılığı ile gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olmakta ve siparişlerinizi son derece korunaklı bir şekilde adreslerinize teslimatları yapılmaktadır. İşletme olarak bu özellikler ve daha birçok özellik sayesinde siz müşterilerimize güvenli şekilde hizmet vermekteyiz.

Orhanlı Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere hizmet sunan kurye elemanlarımızın tecrübeleri ve eğitimleri bizler için çok önemlidir. Bu sebepten dolayı elemanlarımızı düzenli aralıklar ile güncel eğitimler almalarını sağlamakta ve sunulan hizmetin kalitesini artırmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca bu elemanlarımız hakkında devamlı olarak siz müşterilerimizden gelen yorumları takip etmekte ve bu yorumlara göre geliştirmeler yapmaktayız. İşletme olarak kurye elemanlarımızı sürekli olarak saygılı ve güler yüzlü olmaları konusunda uyarmaktayız.

Orhanlı kurye işletmesi olarak piyasa şartlarında kurye hizmetlerinin fiyatının arttığını ve bu fiyat artışının siz müşterilerimizi rahatsız ettiğini fark ettik. İşletme olarak sizlerin bu rahatsızlığınızı çözebilmek adına araştırmalar ve hesaplamalar yapmak suretiyle sunduğumuz hizmetin fiyatını olabildiğince en düşük seviyede tutmaya çalışmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp