İçeriğe geç
Merter Kurye

Merter Kurye

Bahçelievler ilçesine bağlı, Güngören’e yakınlığı ile merkezi bir konuma sahip, lüks yaşam alanları ve aktif iş yerleri ile tanınan Merter semti, günün her saati kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulan ve hızlı taşımacılık taleplerinin yoğun olduğu bir bölgedir.

Merter’den ya da Merter’e verilecek kurye hizmetlerinin kendi içerisinde belirli bir standardı olması, Merter sakinlerinin talep ve ihtiyaçlarını doğru şekilde tamamlaması ve aynı zamanda da ekonomik olması beklenmekte, firmamız, bu beklentileri en iyi şekilde karşılamak adına üstün hizmetler vermektedir.

Merter kurye hizmetlerimiz dahilinde, şehir içinde kısacık sürelerde motosikletli kuryelerimiz ile taşımacılık yapıyor, şehir dışı gönderileriniz için size en uygun seçenekleri sunuyoruz. Bulunduğunuz yerden gönderinizi teslim alıyor, oluşturduğunuz randevu kapsamında güvenle taşıyor ve hasarsız bir şekilde gönderinizi alıcısına teslim ediyoruz.

Toplu dağıtım seçeneklerimiz, 7/24 yararlanabileceğiniz vip kurye hizmetlerimiz ve çok daha fazlası ile hem iş hem de özel hayatınız için kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Hizmetlerimizin detaylarını öğrenerek, kısa sürede adınıza randevu oluşturmak için bizlere:

  • Resmi web sitemizden,
  • Çağrı merkezimizden ya da
  • Whatsapp hattımızdan ulaşabilir, yenilikçi hizmet anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Merter Kurye Hizmeti

İstanbul’un merkez noktalarındaki en büyük sorun, günün hangi saati olursa olsun yoğun bir araç ve yaya trafiği olmasıdır. Merter kurye hizmetlerimiz, bu yoğunluktan etkilenmeden, İstanbul’un neresine olursa olsun, tam zamanında gönderinizin ulaşmasını sağlamakta, tüm müşterilerimiz için en kısa ve boş rotalar üzerinden taşımacılık sunmaktadır.

Moto kuryelerimiz sayesinde daima zamanında teslimat, günün hangi saati olursa olsun güvenli taşımacılık sağlanmaktadır.

Yenilikçi bir anlayış ve modern teknolojiyi birleştirerek oluşturduğumuz iş modelimiz kapsamında gönderilerinizi İstanbul’un her noktasına tam zamanında teslim ediyoruz. Merter kurye ekibimizin sahada aktif moto kuryeleri ve arka planda sizlere destek olmaya hazır müşteri destek hattı çalışanlarımız ile 7/24 hizmet veriyor, dilediğiniz her an yanınızda yer alıyoruz.

Güvenilir çözümler elde etmek isteyen herkes için güvenli ve hızlı teslimat seçenekleri sunuyor, günün her saati yorulmak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp