İçeriğe geç
Hasköy Kurye

Hasköy Kurye

İstanbul’un kültür, yaşam ve iş merkezi olan Beyoğlu’nda, ilçe ve şehir içine verdiğimiz hızlı ve kesintisiz kurye hizmetleri ile yanınızdayız. İster işiniz ister özel hayatınız için yararlanabileceğiniz ekonomik, hızlı ve güvenilir moto kurye seçeneklerimiz sayesinde, gün içerisinde teslimat rahatlığını yaşayacak, aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan hizmet alabileceksiniz.

Hasköy kurye ile işiniz için gereken ekonomik toplu dağıtım seçeneklerine ulaşabilir ya da bir son dakika hediyesini alıcısına tam zamanında ulaştırabilirsiniz. Kesintisiz kurye hizmetlerimizle, günün her saatinde paket gönderimi sağlayabilir, işinizde büyüme özel hayatınızda kolaylık elde edersiniz.

Gelişen dünyada hemen hemen her işlemin online bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olması, verilen siparişlerinde daha hızlı teslim edilmesi ihtiyacının oluşmasına sebep olmuştur. Hasköy kurye tarafından bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak amacı ile farklı hizmet seçenekleri sunulmakta, gece gündüz demeden taşımacılık yapılmaktadır.

Gün içerisinde toplu dağıtım hizmetlerimiz, birkaç saat içerisinde gönderilerinizin alıcısına ulaşmasını sağlarken, acil durumlarda yararlanabileceğiniz size özel kurye hizmetleri sunulmakta, birkaç saat birkaç dakikaya kadar indirilerek en hızlı hizmeti almanız sağlanmaktadır.

Hasköy Kurye Hizmeti

İster işiniz ister özel hayatınız için yararlanabileceğiniz kurye hizmetlerimizi taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak çözümler elde etmeniz için çalışmaktayız. Sektörde deneyimleri ile her zaman en doğru çözüme ulaşmanızı sağlayan müşteri destek ve moto kurye ekibimiz sayesinde, hem ekonomik hem hızlı hem de güvenilir çözümler sunuyor, gönderilerinizi tam zamanında teslim ediyoruz.

Hasköy kurye ekibimizle müşterilerimizin taleplerini anlıyor, bu talepleri en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyor, ince bir planlama aşamasından sonra teslimat sürecini başlatarak, herhangi bir olumsuz durum oluşmasını engelliyoruz.

Hizmetlerimizin fiyatlarında gönderinizin içeriği, boyutu ve taşınması esnasında farklı bir donanıma ihtiyaç duyulması gibi durumları göz önünde bulunduruyor, teslim alınacağı ve edileceği adresler arasındaki mesafeyi hesaplıyor ve hangi zaman diliminde, hangi kurye hizmetimizle teslim edilmesini istiyorsanız, ona göre net bir fiyat oluşturuyoruz.

Aldığınız hizmetin tam karşılığını ödeyerek, uzun mesafe taşımacılığında uygun fiyatlar elde etmenizi sağlıyor, size ve işinize ekonomik yarar sağlıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp