İçeriğe geç
Sakızağacı Kurye

Sakızağacı Kurye

Avrupa Yakası’nın en eski semtlerinden biri olan Bakırköy hem iş kollarına yaptığı sahiplikle hem de semt sakinleriyle kalabalıktır. Bu semte bağlı Sakızağacı mahallesi ise semtin yoğunluğundan nasibini alır. Kurye hizmeti kullanmak isteyen ve gönderilerini kurye aracılığıyla ulaştırmak isteyenler için firmamız Sakızağacı Kurye ile hizmet vermektedir. Başta Bakırköy olmak üzere hem bütün Avrupa Yakası hem de bütün Anadolu Yakası hizmete dâhildir. Bütün İstanbul’a ayrı ayrı hizmet taşıyoruz.

Genellikle kurumların belge ve özel evrakları, kişilerin ise hediye paketleri, tıbbî malzemeler gibi hem akla çabuk gelen hem de hiç akılda olmayan ama ihtiyaca yönelik olarak pek çok farklı paketi taşıyoruz.

Sakızağacı kurye ile verdiğimiz hizmet sayesinde müşterilerimiz İstanbul’un yoğun trafiğinde gönderilerinin ulaşıp ulaşamayacağı derdine düşmeden, kendi işleri ile meşgul olurlar. Çünkü gönderi sorumluluğunu alan kuryelerimiz en hızlı rotayı kullanarak talep edilen hız ile paketinizi istediğiniz adrese ulaştırır.

Hızlı teslimat deyince akla ilk gelen firmalardan biri olmanın guruyla, yaptığımız her işte daha iyiye doğru adım adım ilerliyoruz.

Sakızağacı Kurye Hizmeti

Sakızağacı kurye olarak hedefimiz, sorumluluğunu aldığımız gönderiler ister bireysel olsun ister kurumsal ister belge olsun ister narin bir çiçek, bu ve benzeri paketleri hasara uğramadan, yıpranmadan, karışmadan adresine teslim etmektir. Bunun için hem kuryelerimiz çok özenlidir hem de sahip olduğumuz motosikletlerin donanımı buna uygundur.

Gizlilik esasıyla hareket eden kuryelerimiz, hızlı bir şekilde alıcının adresine ulaşır ve ismi verilen kişiye paket teslim edilir. Zaten gönderi yerine ulaştığında teslim edildiğine dair müşterimize mesaj iletilir.

Firmamız değişim ve gelişime ayak uydurarak kendini yenilemekte, yeni sistemlere süratle adapte olmaktadır. Bu sebeple kalite standartlarında hizmet vermeyi hedefleyerek her zaman ileriye doğru gitmektedir. Özverili çalışanlarıyla gece, acil olan teslimat işlemlerinde bile görev başında hizmet vermeye devam etmektedir.

Genel olarak en fazla merak edilen konuların başında fiyat bilgisi geliyor. Fiyat her gönderiye özel olarak belirleniyor. Mesafe, paketin özelliği, seçilen zaman ve hıza bağlı hesaplamalar yapılıyor. Fakat firmamız en uygun fiyatın belirlenmesi için gayret etmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp