İçeriğe geç
Şehirlerarası Kurye

Şehirlerarası Kurye

Şehirlerarası kurye işletmesi olarak sizlere kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetin kalitesi her geçen yük artmakta ve söz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetin fiyatlandırması piyasa şartlarına göre her zaman çok daha uygun fiyatlardadır. Ayrıca işleme olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olması için teknolojiden büyük oranda faydalanmakta, motorlarımızı seçerken büyük titizlik ve özen göstermekte ve bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza düzenli bir şekilde eğitimler vermekteyiz. Bu çalışmalar sayesinde sunduğumuz hizmet her zaman müşterilerimizin istediği kalitede olmakta ve müşterilerimiz asla mağdur edilmemektedir.

Şehirlerarası kurye ile şehir dışı kargolarınız en kısa sürede adreslerine götürülmektedir. Bir hizmetin hızlı olabilmesi için birçok özelliğin aynı anda işletme bünyesinde bulunması gerekmektedir. Motorların bakımlı ve yüksek modelli olması çok önemli bir rol oynamaktadır. Motorlarımızın bakımlı olması sunulan hizmet esnasında oluşabilecek arıza risklerini en aza indirmekte ve sizlerin mağdur edilmesi engellenmektedir. Ayrıca bu motorlarımızı kullanan kurye elemanlarımızın motorlar konusunda ayrı bir sevgi besliyor olması da çok önemlidir. Bu elemanların yaptıkları işleri sevmesi gerekmektedir. Ayrıca bu elemanlarımıza ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vermekte ve motor kullanımlarını geliştirme konusunda yardım sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimizin bizlerle kolay bir şekilde iletişim kurabilmesi için yoğun bir çalışma yapmaktayız. Bünyemizde bulunan santral elemanlarımızın fazla olması sayesinde bizleri aradığınız zaman en kısa sürede bizlere ulaşmak suretiyle istediğiniz hizmeti bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden mesaj atarak da anlık olarak iletişim sağlayabilir bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Santral elemanlarımız kurye sektörü ile ilgili çok donanımlı elemanlar olmakla beraber sizlere her türlü bilgiyi sunabilmektedirler.

Şehirlerarası kurye işletmesi olarak bünyemizde bulundurduğumuz elemanlarımız çok tecrübeli elemanlar olmakla birlikte çok donanımlı çalışanlardır. Öncelikle motor kullanımları üst seviyede olan bu elemanlar şehir dışı kuryelerini en kısa sürede ve en güven şekilde sizlere getirmektedirler. Kurye elemanlarımız işletmemiz tarafından özenle seçilmekte ve eğitimler verilmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp