İçeriğe geç
Rasathane Kurye

Rasathane Kurye

Türkiye’de bulunan herkesin ismine aşina olduğu, eğitim, deprem araştırmaları ve aktif iş hayatı ile tanınan bu semt içerisinde, modern taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an bizler yanınızdayız.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğumuz iş anlayışımız ve kurye hizmetlerimizle, 7/24 yararlanabileceğiniz seçenekleri size uygun fiyatlarla sunuyor, aldığınız her hizmetten %100 memnun kalmanız için çalışıyoruz.

İstanbul içerisinde ya da şehirlerarası yollarda, güvenli, hızlı ve kaliteli taşımacılığımızla her daim en iyi kurye hizmetini almanızı sağlıyoruz.

İster şehir içi, ister şehir dışı isterseniz de yan komşunuza göndermek istediğiniz her gönderinizi güvenle taşıyarak, tam zamanında alıcısına ulaştırmaktayız. Rasathane kurye hizmetlerimiz dahilinde gerçekleştirdiğimiz tüm işlerin aradığınız özellikleri taşımasına, iş ve özel hayatınızı kolaylaştırmasına ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamasına önem veriyor, %100 müşteri memnuniyeti oluşturacak hizmetler sunuyoruz.

  • Moto kuryelerimiz,
  • Arabalı kuryelerimiz ve
  • Şehirlerarası taşımacılık için tercih edebileceğiniz uçak ve otobüs kargo hizmetlerimizle 7/24 taşımacılık yapıyor, dur durak bilmeden sizin için çalışıyoruz.

İstanbul içerisinde göndermek istediğiniz;

  • Doküman, evrak, yazışma ya da mektuplarınız,
  • Hediyelik, mücevherat ya da değerli taşlarınız,
  • Elektronik eşyalarınız ya da yedek parçalar,
  • Süs bitkileri, çiçek ya da meyve buketleri,
  • Kuru gıda ürünleri ya da
  • Medikal malzemeler, Rasathane kurye hizmetlerimiz sayesinde tam zamanında yerine ulaştırılacaktır.

Rasathane Kurye Hizmeti

Tüm hizmetlerimizde hayatınızı kolaylaştırmaya özen gösteriyor, kurye hizmetlerimiz, sunabilmek için sadece birkaç dakikanızı bize ayırmanıza ihtiyaç duyuyoruz. Kurye talebiniz olduğunda, müşteri iletişim kanallarımız üzerinden talebinizi bize ileterek, adınıza randevu oluşturuyor, randevu saatinde gönderinizin teslim alınması için size en yakın kuryemizi bulunduğunuz yere yönlendiriyoruz. Kuryemiz gönderinizi teslim aldıktan sonra, seçtiğiniz hizmet tipi ve randevu detayları dahilinde teslimatın tamamlanmasını sağlamaktadır.

Rasathane kurye tarafından verilen tüm hizmetlerde dakikliğe, güvene ve kaliteye azami özen gösterilmekte, tüm sürecin kısa bir sürede ve olabilecek en kolay şekilde tamamlanması için çalışılmaktadır.

Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir, sadece birkaç dakika harcayarak tüm gönderilerinizi yerine ulaştırabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp