İçeriğe geç
Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu kurye hizmetlerimiz ile Beyoğlu’nun en merkezi mahallelerinden birisi olan Gümüşsuyuiçindeki adresler arasında taşınması gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. Aynı zamanda mahallemiz ile İstanbul’un bütün noktaları arasında ve çevre iller, ilçeler arasında da taşıma hizmeti veriyoruz.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle bölgemizde pek çok avantajı bir arada sunuyor, yeni nesil kurye deneyimi yaşamak isteyen bütün bireysel ve kurumsal müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz. Evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, laboratuvar test ürünleri, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, fatura, diş malzemeleri, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de alıcılarına ulaştırıyoruz.

Gümüşsuyu kurye hizmetlerimiz birçok avantaja sahiptir. Bunların başında hızlı olması gelir. Günümüzde hem mahallemizde hem de şehrimizde ulaşım büyük bir sorundur. Özellikle belli noktalarda, belli saatlerde en yakın adresler arasında dahi araçlarla ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Oysa modern yaşamda o kadar vakit yoktur ve ihtiyaçların en acil şekilde karşılanması gerekir. Kuryelerimiz son derece seri hareket ederek trafiğe takılmamakta, en uzak noktalara dahi saatler içinde teslimat yapabilmektedir.

Güvenilirlik bir diğer avantaj olup uzman kuryelerimiz özel donanımlı araçlarımızla paketlerinizi güvenle taşımaktadır. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösterilmekte, hiçbir şekilde kaybolma, karışma, ezilme, dağılma gibi sorunlar yaşatılmamaktadır.

Gümüşsuyu Kurye Hizmeti

Gümüşsuyu kurye alanında farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, bu sayede paketlerinizin aciliyetine, gönderi zamanınıza, bütçenize en uygun seçenekleri tercih etmenizi sağlıyoruz. Normal kurye ile en geç üç saatte teslimat yapıyoruz. Vip kurye ile bu süreyi 45 ila 60 dakikaya kadar düşürebiliyoruz.

Bölgemizde kurye hizmetlerimizin sağladığı en büyük ayrıcalıklardan birisi zaman sınırı olmamasıdır. Günün hangi saatinde kurye ihtiyacınız olursa olsun iletişim kanallarımızı kullanarak iletişime geçebilir, fiyat alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp