İçeriğe geç
Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu Kurye işletmesi olarak sizlere kaliteli bir hizmet verebilmek adına geniş araştırmalar yapmakta ve sunduğumuz hizmetin aşamalarını sürekli olarak geliştirmekteyiz. Kullandığımız teknolojik sistemlerimizi sürekli olarak güncellemekte ve geliştirmekteyiz. Ayrıca kullandığımız motorların periyodik bakımlarını yaptırmakta ve gerektiği zaman bu motorların değişimlerini sağlamaktayız. Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza belirli aralıklar ile eğitimler vermek suretiyle güncel hayatımızın kurye hizmetinden beklentilerini anlatmaktayız. Bunların yanında sunduğumuz hizmetin fiyatlarını minimum seviyede tutmak suretiyle de siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Zincirlikuyu kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize birçok teslimat seçeneği sunmakta ve sizlerin günlük durumlarınıza göre kendinize en uygun olan durumu seçmenize olanak sağlamaktayız. Evinizde uyuyan çocuğunuz var ise, rahatsız edilmemesi gereken birisi var ise eğer zili çalmadan teslimat seçeneğini seçmek suretiyle siparişinizi bu şekilde teslim alabilirsiniz. Ayrıca temassız teslimat özelliğimiz ise müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Temassız teslimat yöntemi de müşterilerimiz tarafından en sağlıklı olan yöntem olarak düşünülmekte ve bu sebepten dolayı tercih edilmektedir. Temassız teslimat yönteminde adreslerinize gelen kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza asmak suretiyle siparişi teslim ederler. Ardından sizlere arayarak veya mesaj atarak teslimatın gerçekleştiğini haber verirler.

Zincirlikuyu Kurye Hizmeti

Sunulan kurye hizmetinin ödeme kısmında sizlere birçok ödeme yöntemi sunmaktayız. Güncel olarak değişebilen maddi durumlarımız karşısında bu ödeme yöntemlerinden büyük ölçüde fayda sağlamakta ve gönlünüzce siparişlerinizi verebilmektesiniz. İsterseniz sipariş verirken internet üzerinden kredi kartlarınız ile ödeme yapabilmektesiniz. Ayrıca kapıda ödeme yöntemini seçmek suretiyle ister nakit olarak isterseniz post cihazlarımız yardımıyla yine kredi kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Zincirlikuyu kurye işletmesi olarak sizleri sunduğumuz hızlı hizmetlerimizin yanında ayrı olarak acil hizmette sunmaktayız. Bizleri arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak acil hizmete ihtiyacınız olduğunu söylediğiniz zaman özel olarak acil hizmet sunan kurye ekiplerimiz tarafından sizlere ulaşım sağlanmakta ve acil hizmetiniz yerine getirilmektedir. Acil olarak istenilen hizmetlere market alışverişi, evrak teslimatı, eşya teslimatı gibi örnek verebiliriz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp