İçeriğe geç
Esentepe Kurye

Esentepe Kurye

Esentepe kurye hizmetlerimizle yıllardır bir adresten başka bir adrese taşınması gereken paketleriniz için uzman desteği sağlıyoruz. Özellikle yoğun İstanbul trafiğine karşı kuryelerimizle çok seri hareket edebiliyor, dakikalar içinde Avrupa ya da Anadolu yakasının her yerine teslimat yapabiliyoruz.

Her biri Esentepe lokasyonuna hakim, yenilikçi, deneyimli, özverili, çözüm odaklı ve bilgi birikimi yüksek bir ekiple çalışıyoruz. Her zaman kalitenin değişmez adresi oluyoruz.

Esentepe kurye çözümlerimiz kapsamında yasal her türlü ürünün taşımacılığını yapabiliyoruz. Patlayıcı, yanıcı, uyuşturucu maddeler gibi maddeleri taşımıyoruz.

Yıllardır hediye, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, laptop, bilgisayar, laboratuvar test ürünleri, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, meyve, eşya, yedek parça, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi belirteceğiniz adresten alıyor, istediğiniz adrese bırakıyoruz. Ayrıca basın, tablet, gıda, kimlik, pasaport, ehliyet, tekstil, diş malzemeleri, her türlü elektronik ürün, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, telefon gibi bütün ürünleriniz için kurye desteği sağlıyoruz.

Esentepe Kurye Hizmeti

Esentepe kurye hizmetlerimiz aynı zamanda taşıma ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde çözümlemenize imkân vermektedir. Kaliteden ve güvenilirlikten ödün vermeden, sektörün en ekonomik çözümlerinin adresi oluyoruz.

Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paketinizin özelliklerine, seçeceğiniz kurye seçeneğine göre belirliyor, detayları paylaşmanız halinde iletişim kanallarımızdan net fiyat sunuyoruz.

Esentepe kurye olarak her zaman dinamik bir yapıya sahibiz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve öncüler arasında yer alıyoruz. Bu nedenle sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sağlıyor, farklı kurye modelleriyle ihtiyacınıza en uygun seçenekten yararlanmanızı sağlıyoruz.

Normal kuryemizle çok acil olmayan paketleriniz için en ekonomik seçeneği sunuyor, en uzak bölgelere 180-240 dakikada teslimat yapıyoruz. Daha acil ihtiyaçlar için ekspres kuryemizle teslimat sürelerimizi 90-120 dakikaya kadar çekebiliyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlardaysa Vip kurye modelimizle 45-60 dakika arasında teslimat vadediyoruz. Aynı zamanda gece kurye hizmetimizle 7 gün, 24 saat en acil ihtiyaçlarınızda çözüm bulabilmenize yardımcı oluyoruz. Bütün merak ettikleriniz ve randevularınız için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp