İçeriğe geç
Haydarpaşa Kurye

Haydarpaşa Kurye

Haydarpaşa kurye hizmetlerimiz ile Kadıköy ilçesi sınırları içinde yer alan, özellikle garı ile bilinen semtimiz genelinde bir yerden başka bir yere taşınması gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. Hem semtimiz içindeki adresler arasında hem de semtimizle bütün bir İstanbul arasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Özellikle son dönemde kurye ihtiyaçları çok fazla artmıştır. Bunda zamanın daha fazla değerlenmesinin ve ulaşım olanaklarının büyük etkisi vardır. İnsanlar ihtiyaçlarına çok daha kısa sürede sahip olmak istemekte, buna en uygun taşıma yöntemi de kurye olmaktadır. Firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, her defasında kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Haydarpaşa kurye faaliyetlerimizde yeni nesil, bakımlı, modelli, tam teşekküllü araçlarımızla taşımacılık yapıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ve araçlarımızla en uzak noktalar arasında çok seri biçimde hareket ediyor, dakikalar içinde semtimizle en uzak mahalleler arasında dahi paketlerinizi taşıyoruz.

Özellikle laboratuvar test ürünleri, numune, kimlik, pasaport, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi ürünleri taşımamız fazlaca talep edilmektedir. Yine kuryelerimiz ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, fatura, diş malzemeleri, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri fazlaca taşımaktadır.

Haydarpaşa Kurye Hizmeti

Haydarpaşa kurye alanında pek çok farklı kurye seçeneği oluşturmuş bulunuyoruz. Değişen ve gelişen şartlara en uygun alternatifleri yaratmak adına özveriyle çalışıyoruz. Normal kuryemizle çok acil olmayan paketleriniz mesai saatleri içinde, ekonomik biçimde taşıttırabilirsiniz.

Paketlerinizin aciliyeti daha yüksekse ekspres kurye modelimizi seçebilir, normal kuryeden iki katı hızlı hizmet alabilirsiniz. Çok daha acil bir ihtiyacınız bulunuyorsa Vip kurye modelimizi kullanabilir, 7 gün, 24 saat en uzak noktalara dahi 45-60 dakika arasında teslimat desteği alabilirsiniz.

Hızlı olduğu kadar uygulamalarımız güvenli olmasıyla da öne çıkmaktadır. Kuryelerimizin tamamı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır ve her zaman paketlerinize en iyi şekilde bakılmaktadır. Özel alanda taşınarak hiçbir yıpranma, hasar, kaybolma gibi sorunların oluşmasına izin verilmemektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp