İçeriğe geç
Alemdağ Kurye

Dolapdere Kurye

Posta ve kargo hizmetleri geçmişte en önemli iletişim kaynakları olarak kabul edilmiş ve günümüze kadar birçok değişim ve gelişim göstererek gelmeyi başarmıştır. Ne var ki, gün geçtikçe daha da hızlanan modern hayatta klasik posta ve kargo hizmetleri talepleri tam anlamıyla karşılayama hale gelmiştir.

Online iletişim kanalları aracılığı ile birçok işin dakikalar içerisinde tamamlandığı bir dünyada aynı şehir içerisinde posta ya da paket gönderiminin en az 2 gün sürmesi, modern insanın kabul edebileceği bir durum olmakta çıkmıştır.

Dolapdere kurye olarak, geleneksel taşımacılığın artık modern hayatın hızına ayak uyduramadığı günümüzde, hızlı ve güvenilir kurye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul’un göbeğinden tüm ilçelerine ve yakın illere kısa sürede gönderilerinizin ulaşmasını sağlayan hizmetler sunuyoruz. Günün her saati yararlanabileceğiniz bu hizmetlerimiz sayesinde, gecikme ve bekleme gibi durumları ortadan kaldırıyor, tam zamanında güvenli teslimat gerçekleştiriyoruz.

Elektronikten medikale, kuru gıdadan sanat ürünlerine kadar birçok farklı gönderiyi güvenle taşıyor, uygun fiyatlarımızla herkesin kaliteli hizmetlerimizden yararlanmasını sağlıyoruz.

Dolapdere Kurye Hizmeti

Moto kuryeler, yeni nesil taşımacılığın anahtarını oluşturmakta, firmamız tarafından verilen hizmetlerin çoğunda tercih edilmektedir. Yoğun trafikte dahi hızlı yol alabilen profesyonel moto kuryelerimizle, dilerseniz dakikalar içerisinde tamamlanan kurye hizmetleri almanız mümkündür.

Dolapdere kurye hizmetlerimizle, 7/24 yararlanabileceğiniz, her bütçeye ve duruma uygun farklı seçenekler sunulmakta, hayatınızı kolaylaştıracak çözümler elde etmeniz sağlanmaktadır.

Her zaman %100 müşteri memnuniyeti oluşturma hedefi ile hizmet veriyor, taleplerinize en uygun çözümleri tespit ederek, uygulamaya geçiriyoruz. Dolapdere kurye ekibimizle hep daha iyisini sunmak için çalışıyor, çözüm odaklı bir yaklaşımla kişiye özel çözümler üretiyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimize;

  • 7/24 güler yüzlü ve saygılı müşteri desteği,
  • Taleplerinizi anlayan ve çözüm odaklı çağrı merkezi hizmetleri,
  • Gün içerisinde hatta dilerseniz dakikalar içerisinde teslimat,
  • Günün her saati yararlanabileceğiniz farklı teslimat seçenekleri,
  • Modern teknik donanıma sahip genç bir motosiklet filosu ile taşımacılık ve
  • Ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

Sizler de memnuniyet garantili, üst düzey kurye hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, bizlere çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp