İçeriğe geç
Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye hizmetini verirken ilkemiz kaliteli taşımacılıktır. Bu sebeple profesyonel ekibimiz günün her saati kendi alanlarıyla alâkalı hizmet verir. 7/24 çalışan kuryelerimiz gönderilerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde taşır. Çağrı merkezimizi aradığınızda adresinizi verip istediğiniz hızı seçtiğinizde personelimiz kaydınızı oluşturur. Daha sonra ilgili kuryemize iletir ve kuryemiz gönderinizi alıp istediğiniz süre içinde alıcının adresine teslim eder. Size verdiğimiz takip numarası ile gönderinizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda paketiniz teslim edildiğinde size bir mesaj iletilir.

Beşiktaş’a bağlı olan Gayrettepe iskân için tercih edilen bölgelerdendir. Trafik yoğunluğu ile dikkat çeker. Gayrettepe kurye ile verdiğimiz hizmet hem şahsî gönderiler hem de işletmeler için önemlidir. Hızın önem kazandığı günümüzde işletmelerin belge ve evraklarını başka bir işletmeye iletmesi normal yollarla çok zaman almaktadır. Fakat bizim verdiğimiz kurye hizmeti ile acil gönderiler en kısa sürede alıcısına teslim edilebilmektedir. Farklı sektörler farklı ihtiyaçlar için kuryemizi tercih eder. En çok taşıdığımız ürünler şöyledir:

  • Pasta, çiçek gibi sürpriz hediyeler
  • Dosya, evrak gibi belgeler
  • Pasaport, kimlik gibi kişisel kartlar.

Müşterilerimizin önceliklerini önemsiyor, buna bağlı olarak hizmet ağımızı genişletiyor, kurye hizmetimizi her geçen gün geliştiriyoruz. En kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için Gayrettepe kurye olarak çok çalışıyoruz. Donanımımızı ve kuryelerimizi hızlı ve güvenilir, hizmeti aksatmayacak şekilde tercih ediyoruz.

Motosikletlerimizin yoğun trafikte hızlı şekilde yol alabilecek dayanıklılıkta ve işlevsellikte olmasını önemsiyoruz. Kuryelerimizi trafik kurallarına uyan, hız limitlerine dikkat eden, iletişim yönü güçlü kişilerden oluşturuyoruz.

Gayrettepe Kurye Hizmeti

Her türlü güvenlik önemini alarak yola çıkan kuryelerimiz, en kısa sürede, en güvenli şekilde paketlerinizi alıcısına teslim etmeye çalışır. Bunun için bütün personelimiz işbirliği içinde çalışır. Amacımız müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini sağlamaktır. Fiyatlarımızı belirlerken de buna dikkat ediyoruz. Kişiye özel verdiğimiz bu hizmet yine müşterilerimizin tercihlerine göre fiyatın şekillenmesini sağlar. Gönderinin gideceği adres, gönderinin boyutu ve günün hangi saatinde, hangi hızla alıcıya varacağı gibi faktörler fiyatı belirleyen etkenlerdir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp