İçeriğe geç
Otobüs Kargo

Otobüs Kargo

Uzun mesafeli ve ağır yüklerin bulunduğu kargoları taşımak için tercih edilen kuryede taşımacılık yöntemi olan Otobüs kargo birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Sürdürülebilir ve verimli hizmet için en iyi çözüm olmaktadır. Emin adımlarla bu sektörde gelişime yönelik çalışma ve önerilerimiz ile daima adımızdan söz ettirme hedefindeyiz. Otogar yakınında kargolar merkezi olarak toplanır ve farklı otobüslere dağıtılarak alıcı müşterilerimiz için sunduğumuz seçeneklerle teslimatı gerçekleştiririz. Bu seçenekler ise şu şekildedir:

  • Alıcı tarafından paketin toplama noktasından teslim alınması
  • Paketin alıcının istediği adrese özel olarak teslim edilmesini sağlaması.

Paketlerin sürekli bir yerlere taşınması gerekmekte ve kısa sürede düşük maliyetle ulaştırmada yardımcı olarak bireysel ya da kurumsal her müşterilerimize katkısı başarıyla göz önünde bulundurulmaktadır. Şehir dışında daha çok tercih edilen Otobüs kargo olarak uzun mesafeli teslimatta maliyetleri düşürmek için çalışmalarımızı günden güne geliştirmekte ve birbirinden farklı çözümler üretmekteyiz. Sağladığımız düşük bütçeli taşımacılık ile müşterilerimizi hep mutlu etmekte, onlar için daima tercih edilen kargo şirketi olmaktayız.

Otobüs Kargo Hizmeti

Otobüs kurye teslimat talepleri doğrultusunda müşterilerimizin istek, öneri ve şikayetlerine uygun özel taşımacılık yapmaktadır. Kırılmaya müsait ve daha fazla dikkatli taşımacılık gerektiren kargolar olabiliyor. Bu yüzden profesyonel çalışma arkadaşlarımız tüm dikkat ve odağını yaptığı işlerine vermektedir. Çalışanlarımızın motivasyonlarını koruyarak müşterilerimizi daima memnun etmek için özenle sürdürdüğü çalışmalar firma olarak bizleri mutlu etmektedir. Nakliye esnasında oluşabilecek tüm sıkıntıların önüne geçen ve öngörülü çalışma ekibimiz sayesinde her zaman bir adım önde ilerlemekteyiz.

Oluşturulan ekip sistemli çalışmak adına koordine olarak birbirlerine yardım etmekten çekinmemektedirler. Ek araç veya çevreye ek bir etki olmadığı için sunduğumuz hizmetler bazen kısıtlı olabilmektedir. Çalışma süremiz boyunca nakliyenin sağlandığı tüm şehirler arasında belli bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu işleyişle taşınacak kolilerin ağırlığı önemli olmakta ve müşterilerimizle buna göre anlaşma sağlamaktayız. Büyük paketlerin taşımacılığında faaliyet alanına uyan sevkiyatlar ana planı oluştururken fazlasıyla avantajlıdır. Sağladığımız avantajlar ise:

  • Güvenli
  • Esnek
  • Şeffaf
  • Çevre dostu olmasıyla bilinmektedir.
Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp