İçeriğe geç
Dudullu Kurye

Dudullu Kurye

Günümüzde kurye hizmetlerinden istifade edenlerin sayısı gittikçe artmaktadır. İstanbul’un trafiği, zamansal sorunlar kuryeye olan ihtiyacı daha da arttırmaktadır. Biz de kurye firması olarak İstanbul’daki bu talebi karşılamak üzere semt semt kurye hizmeti veriyoruz. Dudullu Kurye hizmetimizi 7/24 olarak günün her saati alabilirsiniz. Hızlı ve donanımlı araç filomuz gönderilerinizi İstanbul’un en uzak köşesine kadar hızlı bir şekilde taşır.

Gerek semt sakinlerimiz gerekse işletme sahiplerimiz kurye hizmetimizden sıklıkla yararlanmaktadır. Gıda, ilaç, tekstil gibi pek çok farklı ürünün, pek çok farklı sektöre ait malzemenin taşıyıcılığını üstlenen kuryelerimiz yasal olan her gönderiyi kabul eder ve en kaliteli hizmeti vererek teslimatı gerçekleştirir.

Dudullu kurye hizmetimiz en acil ve hızlı gitmesi gereken gönderilerinizi adresinizden hızlı bir şekilde alır ve teslim edilecek olan adrese yine en hızlı ve güvenilir şekilde gider. Bu noktada hızlı verdiğimiz hizmette kuryelerimizin payı büyüktür. Araçları en seri şekilde kullanırken manevra kabiliyetleri, sürüş deneyimleri çok etkindir. Trafik kurallarını ihlal etmeden, bütün sürücülere saygılı bir şekilde yol alırken aynı zamanda da hızı ve güvenilirliği de muhafaza ederek taşımacılık yapmaktadırlar.

Dudullu Kurye Hizmeti

Hızlı ve etkin hizmet veren Dudullu kurye personelimiz, ekip olarak çok iyi çalışmaktadır. Birbirleriyle gösterdikleri uyum hizmetimizin kalitesini arttırmaktadır. Aynı zamanda donanımlı araç filomuz yüksek performanslıdır. Her zaman bakımdan geçen araçlarımız, motosikletlerimiz işlevselliği ile kuryelerimize pratiklik kazandırır. Bir motosikletin dayanıklı olması kuryelerimizin sağlığı ve gönderilerin güvenilirliği için gerekli bir özelliktir.

Kuryelerimize sağladığımız ekipmanlar, kask ve mevsimsel donanımlar dört mevsim kolaylıkla taşımacılık hizmetini gerçekleştirmelerini sağlar.

Farklı hız seçenekleri sunarak herkesin ihtiyacına ve önceliklerine göre tercih yapma imkânı sunan firmamız, hizmete göre bedel alarak ücretlendirmeyi de kişiye özel belirlemiş olur. Hızlıdan en hızlıya doğru verilen hizmetin bedelini de gidilen mesafe, gönderi boyutu, kullanılan araç ve talep edilen saat dilimi etkilemektedir. En uygun şekilde fiyat vermeyi hedef edinen firmamız, en kaliteli hizmeti sunmak için çok çalışmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp