İçeriğe geç
Dolayoba Kurye

Dolayoba Kurye

Dolayoba Kurye olarak hem semtimize hem de Pendik’ten bütün İstanbul’a gönderilerinizi taşıyoruz. Tecrübeli elemanlarımız alanlarında en iyi hizmeti vererek 7/24 çalışmaktadır. Firmamız güvenilir ve hızlı teslimat yapabilmek için kalite standartlarında hizmet verir. Kuryelerimiz paketlerinizi adresinizden alıp verdiğiniz adrese en özenli şekilde teslim eder.

Bir kurye hizmetinde en önemli iki unsur güven ve hızdır. Biz de güvenilir ve hızlı teslimat yapabilmek için teslimatla ilgili bütün detaylara dikkat ediyor ve paketlerinizi özenle taşıyoruz.

Dolayoba kurye olarak müşterilerimizin önceliklerine dikkat ediyoruz. Hizmet öğelerimizi bunun üzerine bina ediyoruz. Kuryelerimiz kişiye özel taşıma yaptığı gibi kurumsal belgeleri, işletmelere özel numuneleri, banka ve hukuk bürolarına ait evrakları ve eczaneler için gerekli olan reçeteleri de en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eder.

Bu ve benzeri pek çok paketi taşıyan kuryelerimiz paketlerin sorumluluğunu alır. Paketlerinizi alıcıya ulaştırana dek hasara uğramadan, karışmadan, en hassas şekilde taşır. Paketlerin güvenliğinden sorumlu olan kuryelerimiz, alıcının adresine gidene kadar paketlerin gizliliğinden de mesuldür.

Dolayoba Kurye Hizmeti

Kaliteli bir Dolayoba kurye hizmeti için hem araçların bakımından sorumlu teknikerlerin hem kuryelerin hem de alandaki diğer birimlerde çalışan personelin işbirliği içinde olması gerekir. Bunun için de elemanlarımızı seçerken iletişim yönü kuvvetli kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Sorun yaşandığında çözüm odaklı hareket ederek en kısa sürede yola devam edebilmek önemlidir.

Kuryelerimiz hizmet ettikleri bölgeyi en iyi şekilde tanır. Aynı zamanda navigasyon cihazlarını da kullanarak en kestirme yolları kullanarak teslimatı gerçekleştirir. Trafikte kaza riskini en azda tutacak şekilde güvenilir sürüş yeteneğine sahip olan kuryelerimiz öngördüğümüz sürede paketinizi istediğiniz adrese götürür.

Fiyatlarımızı belirlerken belli faktörlere dikkat etsek de ücretlerimizi en ekonomik seviyede tutmaya çalışıyoruz. Paketinizi hangi saat diliminde göndermek istiyorsunuz? Paketinizin boyutu nasıl? Bulunduğunuz yer ile teslim edilecek olan paketin adresi arasındaki mesafe kaç kmdir? Bu sorulara verilen cevaplar ücretin de değerini belirliyor. Bizimle iletişime geçerek size özel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp