İçeriğe geç
Karaköy Kurye

Karaköy Kurye

Karaköy kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet tamamen sizlerin beklentisini karşılamakta ve aldığınız hizmet karşısında memnun olmaktasınız. Sizlerin bir kurye hizmetinden beklediğiniz her şeyi vermekteyiz. Araştırmalarımıza göre müşterilerimizin kurye hizmetin istedikleri hızlı olması, siparişlerinin soğumaması ve çalışanların saygılı olması. Biz işletme olarak bu aşamaları çok büyük özen ve titizlik göstermek suretiyle vereceğimiz hizmeti en iyi şekilde vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetin hızlı olması için elimizden geleni yapmaktayız. Motorlarımızın bazı özellikleri sayesinde verdiğiniz yemek siparişleri soğumamakta ve sıcak bir şekilde sizlere gelmektedir. Ayrıca tüm çalışanlarımız saygılı ve daima güler yüzlü davranmaktadır.

Karaköy kurye olarak siz müşterilerimize her zaman hızlı bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için işletme olarak birçok özelliğe sahibiz. Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın sayısının çok fazla olması siparişlerinizin beklemeden yola çıkmasına sebep olmaktadır. Ayrıca hizmet sırasında kullanılan motorların kaliteli olması ve bu motorları kullanan elemanlarımızın şoförlük konusunda çok marifetli olmaları yine sunulan hizmetin hızını artırmaktadır. Bunların yanında kullanılan teknolojik sistemler sayesinde de hızlı bir hizmet verilmektedir.

Karaköy Kurye Hizmeti

Kurye hizmetinden en çok beklenen özelliklerden birisi de verilen yemek siparişlerinin soğumadan adreslere ulaştırılmasıdır. Bir önceki paragrafta anlattığımız hız konusu yemeklerin soğumasına engel olmaktadır. Ayrıca motorlarımızın sipariş taşıma haznesinin köpükler ile kaplanmış olması da bu hazneye hava girişi engellemekte ve bir yerde ısı yalıtımı görevi görmektedir. Bu sistem sayesinde yemekleriniz her zaman sıcak bir şekilde sizlere ulaştırılmakta ve sizlerin beklentilerini karşılanarak memnuniyetiniz artırılmaktadır.

Karaköy kurye işletmesi olarak her zaman tüm çalışanlarımızı özenle seçmek suretiyle işe alımlarını gerçekleştiriyoruz. Bünyemize alacağımız çalışanlarımızın sözlü mülakatlar sayesinde diksiyonlarını ölçmüş oluyoruz. Ayrıca motor sürme sınavları yaparak şoförlük konusunda ki yeteneklerini, manevra kabiliyetlerini ölçerek günümüz en büyük sorunlarından olan trafik sorunu ile karşı karşıya kaldıklarında bu sorunu aşabilecek yeteneğe sahip olup olmadıklarına bakıyoruz. Tüm bu özellikler ışığında bakıldığı zaman işletmemizden hizmet aldığınız zaman asla pişman olmayacaksınız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp