İçeriğe geç
Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmetlerimizle uzun yıllardır bütün bir İstanbul geneli ile Atatürk Havalimanı arasında kuryelik yapıyoruz. Havalimanından ülkemizin dört bir tarafına gönderilecek paketleriniz için farklı çözümler geliştirmiş bulunuyor ve talebe en uygun şekilde taşımacılık yapıyoruz. Dilerseniz paketlerinizi adresinizden alıp Atatürk Havalimanı’na getirebiliyoruz. Dilerseniz Atatürk Havalimanı’na gelen bir paketinizi alıp belirteceğiniz adrese teslim edebiliyoruz.

Yıllardır çalışmalarımızı bir sistem dahilinde sürdürerek kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılığın değişmez adresi oluyoruz. Tarifeli uçaklarla ülkemizde havalimanı bulunan 60’a yakın ile doğrudan paket gönderebilmenize ya da buralardan paket alabilmenize yardımcı oluyoruz.

Atatürk Havalimanı uçak kargo uygulamalarımızda önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Bunun için her biri kurye alanında eğitimli, tecrübeli, özverili, çözüm odaklı ve güvenilir bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede İstanbul’un her neresinde olursanız olun en acil ihtiyaçlarınızda yanı başınızda oluyoruz. Dakikalar içinde adresinizden paketi alıp Atatürk Havalimanı’na teslim ediyoruz. Ya da tarifeli uçaktan Atatürk Havalimanı’nda teslim alıp istediğiniz adrese getirebiliyoruz.

Yıllardır uzman ekibimizle birlikte fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü başarıyla taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de en kaliteli şekilde taşımayı başarıyoruz.

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo Hizmeti

Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmetlerimiz 7 gün, 24 saat aralıksız devam etmektedir. Bu sayede en acil ihtiyaçlarınız için dahi firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Her defasında paketlerinizin hiçbir zarar görmesine, kaybolma, hasar alma, ezilme kırılma gibi sorunlarla karşılaşmasına mahal vermeden taşımacılık yapabiliyoruz.

Atatürk Havalimanı 1912 yılında açılmış olup on yıllarca uluslararası havalimanı olarak kullanılmıştır. Aynı zamanda kargo uçuşları için de istifade edilmiştir. Fakat 7 Nisan 2019’da sivil uçuşlara, 5 Şubat 2022’de de kargo uçuşlarına kapatılmıştır. Bu uçuşlar İstanbul Havalimanına alınmıştır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp