İçeriğe geç
Cihangir Kurye

Cihangir Kurye

Cihangir kurye hizmetlerimizle Beyoğlu ilçesi sınırları içinde yer alan Cihangir mahallemiz ile bütün bir İstanbul genelindeki adresler arasında taşımacılık yapıyoruz. Semtimiz İstanbul’un en tarihi yerlerinden birisi olup birçok simgeye sahiptir. Eski binalar, kafeler, tarihi alanlar, modern merkezler ve çok daha fazlası burada yer almaktadır.

Geçmişten günümüze İstanbul’un en merkezi yerleri arasında yer alan semtimiz büyükşehrin kaydettiği bütün gelişim ve değişimden nasibini almaktadır. Bu nedenle pek çok modern ihtiyaç ve uygula burada ortaya çıkmıştır. Firmamız da kurye çözümleriyle yeni nesil taşımacılık hizmeti vermekte, uzman kuryeleriyle semtimiz içindeki adresler arasında ya da semtimizle şehrin herhangi bir yerindeki adresler arasında profesyonel çözümler geliştirmektedir.

Firma olarak Cihangir kurye alanında her zaman önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. Bu nedenle hem kurumsal hem de bireysel bütün paketlerinizin taşımacılığını yapıyoruz. İsterseniz bir anda ortaya çıkan taşıma gereksiniminiz, dilerseniz de periyodik olarak tek ya da çok adrese dağıtılması gereken paketleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli araçlarımızı ve uzman ekiplerimizle evrak, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, fatura, paket, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Basın, laptop, bilgisayar, tablet, her türlü elektronik ürün, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, mutluluk, mektup, anahtar, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi ürünlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.

Cihangir Kurye Hizmeti

Semtimiz yıllar içinde İstanbul’un en seçkin yerlerinden birisi haline gelmiştir. Bu nedenle de zaman zaman sanatçı muhiti, enteller muhiti gibi isimlerle de adlandırılmaktadır. Pek çok kuruma ve işletmeye de ev sahipliği yapmaktadır. Bütün buralarda yoğun biçimde Cihangir kurye talebi olmakta ve firmamız her türlü kurye ihtiyacına en uygun cevapları sunmaktadır.

Kuryenin tercih edilme gerekçelerinin başında hızlı taşımacılık gelir. Bizler bütün Cihangir ve İstanbul lokasyonuna hâkim, modern teknolojilerle rahatlıkla adres bulabilen, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Günün her saatinde 45 ila 240 dakika arasında paketlerinizi her yere başarıyla teslim ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp