İçeriğe geç
Topçular Kurye

Topçular Kurye

Topçular kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz kurye hizmetini siz müşterilerimizin istediği hale getirmek için sürekli olarak araştırmalar yapmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz. Bu araştırmalar sayesinde siz müşterilerimizin kurye hizmetinden istediğiniz özellikleri tespit etmek suretiyle o isteklerine yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin kurye hizmetin istediği özellikler güvenli teslimat, hızlı teslimat ve uygun fiyatlardır. İşletme olarak bu şartlarına yerine getirmek adına işletme elemanlarımız ile yaptığımız toplantılar sayesinde doğru adımları atabilmekte ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Kullandığımız motorların kaliteli ve yüksek modelli olması, bünyemizde çalışan elemanlarımızın tecrübeli olması ve sizlere sunduğumuz fiyatların uygun fiyatlar olması genel olarak baktığımızda hizmetimizi kaliteli hale getirmektedir.

Topçular kurye olarak sizlere güvenli bir hizmet sunmaktayız. Kurye hizmetinin olmaz ise olmaz özelliği güvenli olmasıdır. Ürünlerinizi eksiksiz, sorunsuz ve hasarsız bir şekilde sizlere teslim etmemiz gerekmektedir. Bu sebeple motorlarımızı güvenli hale getirmek için dizayn etmekteyiz. Ayrıca bünyemizde çalışan elemanlarımıza motor kullanımı, ürün bilgileri konusunda eğitimler vermekteyiz. Ayrıca kurye elemanlarımız tarafından tüm siparişleriniz teker teker kontrol edilmek suretiyle eksik olmadığı kesinleşince yola çıkarılmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin siparişleri eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Topçular Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere hızlı bir hizmet sunmaktayız. Kurye sektöründe ki önemli özelliklerden bir tanesi de sunulan hizmetin hızlı olması ve müşterilerin bekletilmemesidir. Bu sebepten dolayı çalışan elemanlarımızı işe alırken çevre bilgileri ve navigasyon kullanımı konusunda gerekli sınavlardan geçirmek suretiyle işe almaktayız. Çünkü hız özelliğini yerine getirebilmek için güzergâh belirleme konusu da çok önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca bu elemanlarımızın trafik sorununu kolayca halledebilmesi için motor kullanımı konusunda yetenekli ve bilgili olmaları gerekmektedir. Bu gerekliliği yerine getirmek için işe aldığımız elemanlara belirli aralıklar ile ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vermekteyiz.

Topçular kurye işletmesi olarak kurye sektörüne artan talepler nedeniyle fiyatlarında aynı oranda arttığını gözlemlemekteyiz. Bu fiyat artışları sebebi ile müşterilerimizin rahat olduğunu görmekteyiz. Müşterilerimizin rahatsızlığı gidermek ve memnuniyetlerini kazanmak amacı ile bünyemizde yaptığımız hesaplamalar ile en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp