İçeriğe geç
Cağaloğlu Kurye

Cağaloğlu Kurye

Gün geçtikçe değişen ve gelişen hayatın içerisinde, yenilikçi ve farklı çözümleri ile kurye hizmeti sunan firmamız, işinizin büyümesinden, özel hayatınızın renklenmesine kadar her noktada yanınızda. Yepyeni bir kurye anlayışı ile verdiğimiz hizmetlerle şehir içinde kısa sürelerde tüm gönderileriniz zamanında yerine ulaşmakta, size zaman kazandırmaktadır.

Saygılı ve güler yüzlü bir iletişimle kaliteli bir hizmet anlayışını birleştirerek, yeni nesil kurye hizmetleri veren firmamız, modern hayatın içerisinde modern çözümleri ile profesyonel bir ortaklık sunmaktadır.

Modern hayat giderek hızlanmakta, artık birçok işlem online kanallar aracılığı ile yapılmaktadır. Bankacılıktan alışverişe hemen hemen tüm sektörlerde online kanallar tercih edilir durumdadır. Kişilerin evlerinden ya da iş yerlerinden bile ayrılmadan işlem gerçekleştirme rahatı varken kargo işlemleri için zaman ayırmak artık gereksiz ve rahatsız edici bir durum haline gelmiştir.

Cağaloğlu kurye modern hayatın getirilerini bilen bir yapıyla, yerinizden bile kalkmadan kurye hizmeti almanızı sağlayan hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde sunmakta, gün içerisinde teslimattan, kişiye özel dakikalar içinde teslimata kadar farklı hizmet seçenekleri ile aradığınız rahata erişmenizi sağlamaktadır.

Cağaloğlu Kurye Hizmeti

İster işiniz ister özel hayatınız için kurye talebiniz olduğunda, resmi iletişim kanallarımız aracılığı ile bize ulaşarak talebinizi iletmeniz, gönderi sürecinin başlatılması için yeterli olacaktır. Gönderinizin içeriği, ağırlığı ve hacmi bilgilerinin yanı sıra, teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri ve iletişim bilgilerini paylaşarak, randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu saatinizde bulunduğunuz konuma gelecek olan Cağaloğlu kurye ekip üyesi, gönderinizi sizden teslim alarak, tam zamanında alıcısına ulaşmasını sağlayacaktır.

Firma olarak müşteri memnuniyetini en iyi şekilde oluşturacak farklı çözümler sunmaya özen gösteriyor, her duruma uygun özel çözümlerle, 7/24 hizmet veriyoruz. Cağaloğlu kurye hizmetlerimiz;

  • 7/24 müşteri desteği,
  • %100 müşteri memnuniyeti,
  • Güvenilir taşımacılık ve
  • Hasarsız teslimat garantisi ile verilmekte, müşterilerimizin tüm talepleri dikkatle dinlenerek, en iyi çözümler sunulmaktadır.

Hem kurumsal hem de bireysel çözümlerde uygun fiyatlı hizmetlerimizle, cebinize dosta bir tutum sergiliyor, ekonomik çözümler sunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp