İçeriğe geç
Güneşli Kurye

Güneşli Kurye

Güneşli kurye uygulamalarımızla Bağcılar’ın merkezi mahallelerinden birisinde uzun yıllardır profesyonel kurye deneyimi sunuyoruz. Mahallemiz gerek ilçemizin gerekse bütün büyükşehrimizin en işlek, en merkezi yerlerinden birisidir. Binlerce nüfusa ev sahipliği yapan bölgemizde sağlık kurumları, kamu kurumları, işyerleri, işletmeler, ofisler ve çok daha fazlası da aktiftir. Bütün bunlar arasında her gün bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken yüzlerce paket olmakta, firmamız tamamında güvenilir çözüm ortağı olmaktadır.

Bölgemiz genelinde her biri kurye alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, kendini sürekli geliştiren, müşteri odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Sahada ve merkezde uzman ekibimiz en modern teknolojileri kullanmakta, dünya standartlarında uygulamalara imza atmaktadırlar.

Güneşli kurye hizmetlerimizle her zaman dünya standartlarında çözümlerin adresi oluyoruz. Alanında uzman ekibimizle birlikte kurumsal gönderilerinizi ve bireysel gönderilerinizi güvenli biçimde taşıyoruz. Dilerseniz anlaşmalı kurye hizmet verebiliyoruz.

Kaliteli, hızlı ve ekonomik şekilde evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, tekstil, gıda, hediye, numune, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, kimlik, pasaport, bilgisayar, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve çok daha fazlasını dilediğiniz noktalar arasında ulaştırıyoruz.

Güneşli Kurye Hizmeti

Güneşli kurye modellerimizi her geçen gün geliştiriyor, yen nesil taşımacılık yapıyoruz. Normal kuryemizle mesai saatleri içinde istediğiniz noktalar arasında maksimum üç saatte teslimat yapıyoruz.

Ekspres kurye ile daha hızlı hareket ediyor, teslimat sürelerimizi 90-120 dakika arasında tutuyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlarınıza ise GüneşliVip kurye modelimizle karşılık veriyoruz. 45 ila 60 dakika arasında dilediğiniz bütün noktalar arasında getir, götür yapıyoruz.

Kurye hizmetlerimizle İstanbul’un bütün iş merkezlerine, sanayi sitelerine, kamu kurumlarına, gümrük merkezlerine, limanlara ve diğer bütün noktalara taşımacılık yapıyoruz. Bölgemizdeki yoğun tempolu yaşama ayak uyduruyor, 7 gün, 24 saat hem çağrı merkezimiz hem de kuryelerimizle yanınızda oluyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp