İçeriğe geç
İncirli Kurye

İncirli Kurye

İncirlisemti Bakırköy ilçesi sınırlarında yer almakta olup ilçenin en hareketli ve en yoğun yerlerinden birisidir. Binlerce nüfusa, yüzlerce işletmeye ve kuruma ev sahipliği yapan semtte pek çok yeni nesil ihtiyaç doğmaktadır. Bunlardan birisi da taşımacılıktır ve firmamız İncirli kurye çözümleriyle gerek semtimiz içindeki adresler gerekse semtimizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında profesyonel taşımacılık yapmaktadır.

Semtimizde devam eden çözümlerimizde tamamı alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman kadromuz çağrı merkezimizde ve sahada tamamı modelli, en iyi markalara ait, gelişmiş teknolojilerle donatılmış ekipman ve araçlara çalışmaktadır. Böylece taşıma esnasında riskler minimuma indirilmektedir.

İncirli kurye faaliyetlerimiz kapsamında yasak, tehlikeli, yanıcı, patlayıcı özelliklerdeki ürünleri taşımıyoruz. Onlar haricinde binlerce farklı ürünü kapıdan kapıya taşıyoruz. İstanbul’un bütün otogarları, havalimanları, kamu kurumları, limanları, gümrük noktaları faaliyet alanımıza girmektedir.

Profesyonel ekibimiz her gün evrak, paket, hediye, numune, ruhsat, plaka, eşya, yemek, çikolata, meyve, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşımaktadır. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, dergi, basın, yedek parça, tekstil, gıda, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleriniz de alıcılarına güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

İncirli Kurye Hizmeti

İncirli kurye alanında farklı seçenekler sizleri beklemektedir. Buna göre normal kuryemiz ile 40 dakikada paketiniz teslim alınmakta, mesai saatleri içinde en geç üç saatte alıcısına teslim edilmektedir. Ekspres kuryemizle paketleriniz 30 dakikada teslim alınmakta, 90-120 dakika içinde en uzak adrese ulaştırılabilmektedir. Vip kuryemizle ise 20 dakikada adresinden alınmakta ve 45-60 dakika içinde alıcısına teslim edilmektedir.

En hızlı kurye deneyimi yanında firma olarak aynı zamanda kesintisiz çözümün adresi oluyoruz. Bölgemizin aralıksız devam eden akışı içinde bizler de ham çağrı merkezimiz hem de kuryelerimizle 7 gün, 24 saat aktif bulunuyoruz. Her zaman bir telefon mesafesinde oluyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp