İçeriğe geç
Samandıra Kurye

Samandıra Kurye

SamandıraSancaktepe sınırları içinde yer alan, Anadolu yakasının en merkezi semtlerinden birisidir. İstanbul’un en köklü yerleşim yerlerinden birisi olan bölgemiz bugün ilçe belediyesi dahil pek çok kuruma ev sahipliği yapmaktadır. 150 binden fazla nüfusu, yüzlerce işyeri, işletme, kurum ve firmanın faaliyetlerine devam etmesi özellikle taşımacılık ihtiyacını had safhaya çıkarmaktadır.

Geleneksel taşımacılık ve kargo yöntemlerinin yetersiz kalması nedeniyle de kuryeye talep çok yoğun olmaktadır. Firmamız Samandıra kurye hizmetleriyle yıllardır her defasında benzersiz çözümler sunmakta, semtimiz içindeki herhangi bir adresten başka bir adrese veya semtimizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşınması gereken paketlerde yardımcınız olmaktadır.

Samandıra kurye alanında tamamen profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimizin tamamı alanında deneyim sahibi, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü, kendini sürekli geliştiren kişilerden oluşmaktadır. Böylece daima dünya standartlarında kurye hizmetleri sizlerle olmaktadır.

Yıllardır uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımızla evrak, paket, fatura, diş malzemeleri, tekstil, gıda, hediye, laboratuvar test ürünleri, meyve, yedek parça, numune, kimlik, pasaport, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, bilgisayar, yemek, çikolata, tablet, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerde de yoğun biçimde hizmet veriyoruz.

Samandıra Kurye Hizmeti

Samandıra kurye çözümlerimizle hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Dilerseniz anlaşmalı kurye hizmeti verebilir, her zaman firmanızın sabit kuryesi de olabiliriz.

Semtimizde özellikle hızlı taşıma yapmamız en büyük farkımızdır. Ulaşımın büyük bir sorun olduğu İstanbul’da bizler kuryelerimiz ve motorlarımızla çok seri hareket ediyoruz. Hiçbir engele takılmadan, yollarda kaybolmadan güvenle ilerliyor, dakikalar içinde İstanbul’un en uzak noktasındaki alıcıya paketlerimizi teslim ediyoruz. Farklı kurye modelleriyle 45 ila 240 dakika arasında bütün alıcılarımız ulaşıyoruz.

Semtimizde firmamızı öne çıkaran temel unsurlardan birisi ücretlerimizdir. Her zaman en uygun fiyat garantisiyle çalışıyor, bütçenizi yormadan dilediğiniz paketlerinizi gönderebilmenizi ya da teslim alabilmenizi sağlıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp