İçeriğe geç
Gülbahar Kurye

Gülbahar Kurye

Gülbahar kurye hizmetlerimizle Şişli’nin en hareketli mahallelerinden birisi olan bölgemizle bütün İstanbul arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Sadece İstanbul ile sınırlı kalmayarak aynı zamanda çevre il ve ilçelere de hizmet veriyor, her nereye bir paket göndermek isterseniz ya da bir paketinizin getirilmesini isterseniz çözüm ortağınız oluyoruz.

Profesyonel kurye çözümlerimizden yararlanabilmek için her zaman çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Teknolojinin bütün olanaklarını kullandığımız alanda 7 gün, 24 saat sizleri bekliyor, tapelerinize cevap verebiliyoruz. Aynı gün içinde teslimat garantisiyle acil teslim edilmesi gereken her yere bütün paketlerinizi sevk ediyoruz.

Gülbahar kurye hizmetlerimiz ilk yola çıktığımız andan itibaren yoğun ilgi görmektedir. Bunun en temel nedenleri kaliteli hizmet sunmamızdır. Her biri mahallemiz ve bütün İstanbul lokasyonlarına hakim bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tamamı alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, çözüm odaklı kişilerden oluşmaktadır. Böylece lojistik süreciniz hızlı, zahmetsiz ve güvenli biçimde tamamlanmaktadır.

Uzman ekibimiz ve modern araçlarımızla uzun süredir fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de alıcılarına teslim ediyoruz.

Gülbahar Kurye Hizmeti

Gülbahar kurye çözümlerimizde paketleriniz konusunda sizlere her zaman güvence veririz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösterir, herhangi bir dağılma, hasar, ziyan, ezilme, karışma, kaybolma gibi aksaklıklara mahal vermeyiz. İstediğiniz saatte paket gönderebilmek ya da paketlerinizi satın almak için esnek zamanla hizmet veriyoruz. En hızlı kurye modelimizle 45-60 dakikada taşımacılık yapabilirken en yavaş kuryemizle üç saat içinde teslimat yapıyoruz.

Firma olarak hizmetlerimizi her zaman en ulaşılabilir fiyatlarla veriyoruz. Fiyatlarımızı çeşitli etkenlere göre belirliyoruz ve bunların başında mesafe gelmektedir. Paketinizin alınıp teslim edileceği mesafeye göre fiyatlandırma yapıyor, bütün talepleriniz için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp