İçeriğe geç
Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü’nden İstanbul’un bütün semtlerine kurye hizmeti veren firmamız, 7/24 çalışmaktadır. Beylikdüzü Kurye olarak trafik probleminin yoğun olduğu semtlere paketlerinizi taşıyarak hizmet veriyoruz. En acil şekilde ulaştırılması gereken teslimatınızı en hızlı ve güvenilir şekilde verilen adrese bırakıyoruz. Aynı şekilde İstanbul’un her noktasından Beylikdüzü’ne gelecek olan bütün paketleri de iletiyoruz.

Mesafeleri yakınlaştıran kuryelerimiz tüm sektörlerden ürün ve malzeme taşır. Aynı zamanda bireysel paketleri, kurumsal evrakları aynı dikkat ve özenle teslim eder.

Beylikdüzü kurye hizmetini veren firmamız, özenli bir taşımacılık gerçekleştirir. Kuryelerimiz paket veya belgeleri müşterilerden teslim aldıktan sonra hızlı bir şekilde hedeflenen noktaya ulaştırır. Hedefe giderken önem verdiğimiz iki ana unsur, trafik kurallarına uymak ve hız limitini aşmamaktır. Bu, güvenli taşımacılık için olmazsa olmaz iki unsurdur.

Aynı zamanda kuryelerimiz gönderiyi alır almaz paketin hasar görmemesi, karışmaması ve alıcıya ulaştırılması için titiz davranır. En güvenilir şekilde hızlı bir teslimat gerçekleştirir.

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

Beylikdüzü kurye hizmeti verirken tüm ekipmanların hazır olması, düzenli olarak bakımın yapılması kaliteli bir taşımacılığı sağlayan adımlardandır. Kurye çantası, koruyucu ekipmanlar hem kuryelerin güvenliğini sağlamada hem de paketin hasar görmeden taşınmasında etkilidir. Motosikletle taşımacılığın en avantajlı yanı hız ve esneklik katmasıdır. Dar sokaklara rahat girebilir, park yerlerine kolayca geçebilir. Trafikte sağladıkları hızlı ulaşımla zaman kaybının önüne geçer. Zaten bu sebeple günümüzde motorlu kuryeyle taşımacılık popülerlik kazanmıştır.

Farklı hız seçenekleri sunan firmamız, en süratli şekilde teslimat yapar. Kuryelerimiz ve bütün personelimiz alanında tecrübeli ve özenli çalışan kişilerden oluşmaktadır. İletişim yeteneği güçlü, sorunlar karşısında serinkanlı durabilen kişilerden seçtiğimiz çalışma arkadaşlarımızın yaklaşım tarzı sunduğumuz hizmetin kalitesini etkilemektedir. Bu sebeple biz de bu konuda titiz davranıyor, kuryelerimizi ve diğer birimlerdeki çalışanlarımızı dikkatle işe alıyoruz.

Kaliteli hizmet sunabilmek için günün her saati çalışan personelimiz, aynı zamanda fiyat konusunda da makul olmaya gayret eder. Fiyat belirleme noktasında bazı faktörler baz alınır ve hesaplama ona göre yapılır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp