İçeriğe geç
Dilovası Kurye

Dilovası Kurye

Türkiye’nin sanayi merkezi olarak kabul edilen Dilovası’ndan tüm Kocaeli’ne hatta çevre illere kısa sürelerde ve güvenli teslimat hizmetleri sunuyoruz. Dilovası kurye olarak, işiniz için nelerin gerektiğini biliyor, modern bir anlayışla hızlı çözümler buluyor ve sizin için uygulamaya geçiriyoruz.

Sanayide iş yapan firma sahiplerinin ya da çalışanlarının aktif bir şekilde kurye hizmetine ihtiyacı olmaktadır. Hangi sektörde faaliyet gösterildiği fark etmeksizin, kısa süre içerisinde bir yedek parça, aksesuar ya da evrak ihtiyacı ortaya çıkabilmekte, firmamız, bu ihtiyacı en iyi şekilde çözüme kavuşturacak çözümler üretebilmektedir.

İster iş, ister özel hayatınızda uygun fiyatlı kurye hizmetlerimizle 7/24 yanınızdayız.

Hizmetlerimizin büyük bir çoğunluğu, hızlı hareket etme kabiliyeti sebebi ile tercih edilen moto kuryeler tarafından verilmektedir. Aynı il ve ilçe içerisinde sadece dakikalar içinde tamamlanan kurye seçeneklerimiz sayesinde, işiniz için aradığınız hıza güvenle ulaşmanız sağlanmaktadır.

Günün hangi saati olursa olsun yararlanabileceğiniz farklı kurye seçeneklerimiz sayesinde gecikme ya da bekleme olmadan gönderiniz karşı tarafa ulaştırılır.

Dilovası Kurye Hizmeti

Kurye ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde çözüme kavuşturmak için farklı uygulamalarla Dilovası kurye hizmetlerimizi istifadenize sunuyoruz. Tüm seçeneklerimizde gün içerisinde teslimat yapıyor, toplu dağıtımlarla ekonomik çözümler elde etmenizi sağlıyor, acil durumlarınızda önceliği size veriyoruz. Mesai saatleri dışında da kurye hizmeti almanızı sağlıyor, çok kısa sürede tamamlanan sadece size özel kurye hizmeti sunuyoruz.

Moto kuryelerimizin özeni ve çözüm odaklı iş anlayışımız sayesinde, her zaman en iyi kurye hizmetine ulaşmanız için çalışıyoruz.

Kurye ihtiyacınız olduğu anda, kısa bir görüşme yaparak size özel sunduğumuz seçeneklerden yararlanmanız mümkün. 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri destek hattımızla görüşerek Dilovası kurye hizmetlerinden yararlanmak istediğinizi bildirmeniz, nakliye sürecini hızlıca başlatmanızı sağlayacaktır.

Gönderinizin içeriği, boyutu ve ebadı, nereye teslim edileceği, hangi saat diliminde ve hangi hızda teslim edilmesini istediğinizi bildirerek, kurye hizmetimiz için randevu oluşturabilirsiniz. Kimlik ve iletişim bilgilerinizi randevu oluşturma esnasında paylaşmanız gerekecektir.

Randevu saatinde gönderiniz bulunduğunuz yerden teslim alınarak, tam zamanında alıcısına teslim edilecektir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp