İçeriğe geç
Sütlüce Kurye

Sütlüce Kurye

Sütlüce kurye hizmetlerimizle Beyoğlu’nun en gözde mahallelerinden birisi ile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Yılların bilgi, birikim ve donanımıyla bütün beklentileri karşılıyor, profesyonel ekip ve ekipmanla ihtiyacı en uygun şekilde karşılayacak çözümler geliştiriyoruz.

En çok tercih edilen Sütlüce kurye firması olarak yıllardır pasaport, bilgisayar, fatura, evrak, paket, yemek, çikolata, diş malzemeleri, tekstil, gıda, hediye, laboratuvar test ürünleri, meyve, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, bilet, anahtar, yedek parça, numune, kimlik, tablet, telefon, davetiye, ruhsat, plaka, eşya, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop ve dahasını alıcılarına ulaştırıyoruz.

Sütlüce kurye alanında pek çok seçenek bulunmaktadır. Kurye seçeneklerimizin her birinin teslimat hızları değişmekte, taşıma zamanları farklılaşmakta ve ücretleri değişmektedir. En ekonomik modelimiz olan normal kuryemizle mesai saatleri içinde hizmet alabilirsiniz. 210 ila 240 dakikada arasında paketleriniz teslim edilmektedir.

Daha hızlı talepleriniz için ekspres kurye sizlerledir. Bu modelimizde teslimat sürelerimiz 90-120 dakika arasında olmaktadır. Çok daha hızlı bir kurye gerekiyorsa da Vip kurye seçeneğimiz sizleri beklemektedir. Bu modelimizde paketleriniz 45-60 dakikada alıcılarına ulaştırılmaktadır. Günün her saatinde ekiplerimiz sahada taşımacılık yapmaya devam etmektedir.

Sütlüce Kurye Hizmeti

Sütlüce veBeyoğlu’nda firmamızı öne çıkaran detaylardan birisi her zaman en uygun kurye fiyatlarıyla öne çıkmamızdır. Daima sektördeki minimum fiyatlarla çalışıyoruz. Bütçenizi yormadan kurye ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulmanızı sağlıyoruz.

Kurye fiyatlarımızı çeşitli detaylara göre ayrı ayrı belirliyor, en temelde mesafeyi baz alıyoruz. Mahallemiz ile İstanbul’un diğer bütün mahallelerinin uzaklığı farklı olduğundan uzaklık arttıkça fiyatlar da artmaktadır.

Yine taşımamız istenen bütün paketler farklı olabilmektedir. Paketlerin eni, boyu, yüksekliği, ağırlığı gibi detaylara göre fiyat tespiti yapılmaktadır. Fiyatlandırmada ayrıca tercih edeceğiniz motorlu kurye türü de etkili olmakta, teslimat hızı arttıkça modellerde fiyatlar da artmaktadır. Net fiyatlar arkadaşlarımıza vereceğiniz detaylara göre sizinle paylaşılacaktır. 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp