İçeriğe geç
Kuruçeşme Kurye

Kuruçeşme Kurye

Kuruçeşme kurye işletmesi olarak sizlere deneyimli çalışan kadromuz ile en üst seviyede hizmet vermek için çok büyük çaba sarf etmekteyiz. Gösterdiğimiz bu çabanın en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır. Bu memnuniyet için fiyatlarımızı en uygun şekilde ayarlamakta, motorlarımızı alırken çok büyük bir araştırma yaparak en hızlı ve güvenilir motorları seçmekte, çalışan elemanlarımızın işe alımlarını gerçekleştirirken birçok sınavdan geçirmek suretiyle işe almakta ve onlara belli eğitimler vermekteyiz. Bu yaptıklarımız sayesinde sunduğumuz hizmet siz müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla karşılayabilen bir hizmet haline gelmektedir. İşletme olarak sizlere sunulan hizmet sırasında en hızlı şekilde hareket edilmekte ve en kısa sürede siparişleriniz sizlere teslim edilmektedir.

Kuruçeşme kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinde teknolojiden faydalanmak suretiyle sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sizlerin verdikleri siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve en kısa sürede yola çıkmaktadır. Kurye elemanlarımızın kullandıkları navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize ait en doğru ve en kısa yol tespit edilerek o şekilde yola çıkılmaktadır. Motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde siparişinizin tam olarak hangi noktada olduğunu takip edebilirsiniz. Teknolojiden bu şekilde faydalanmak suretiyle sunduğumuz hizmetin kalitesini en yüksek seviyeye çıkartmak suretiyle siz müşterilerimizin güvenlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Kuruçeşme Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe işletme olarak sunduğumuz hizmet sırasında çalışan elemanlarımız uzun yıllardan bu yana mesleklerinde çalışmakta ve çok büyük tecrübe ve profesyonelliğe sahiptirler. Bu profesyonellikte sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadır. İşletme olarak elemanlarımızı işe alırken gerekli sınavlardan geçirmek suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekte ve sigortalı olarak belli yıllar bu meslekte çalışmış olmalarını şart olarak koymaktayız.

Kuruçeşme kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize güvenli hizmet verebilmek için her alanda devamlı olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Kullandığımız motorların özel olarak dizayn ediliyor olması her türlü olumsuz hava koşullarına rağmen siparişlerinizin etkilenmemesini sağlamaktadır. Ayrıca çalışan elemanlarımızın şoförlük konusunda ki yetenekleri ve manevra kabiliyetleri sayesinde her türlü sıkıntı ile başa çıkarak siparişlerinizi sağlam bir şekilde teslim etmektedirler.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp