İçeriğe geç
Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece kurye işletmesi olarak sizlere kaliteli, güvenilir, hızlı, uygun fiyatlı bir hizmet vermek için büyük çaba gösteriyor ve çok çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetin her zaman tek bir amacı vardır o amaç ise siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Sunduğumuz hizmetten memnun olup olmadığını anlamak için her hizmet sonrası sizlerden sosyal medya hesaplarımıza girerek aldığınız hizmet hakkında yorum yapmanızı ve o hizmeti puanlamanızı istiyoruz. Yapılan bu yorum ve puanlamalar ile eksiklerimizi tespit etmek suretiyle o alanlarda ekstra çalışmalar yapmak suretiyle eksiklerimizi kapatmaya çalışmaktayız. Bu sayede sunulan hizmet zamanla kusursuz bir hal alacak ve siz müşterilerimizin memnuniyeti tamamen kazanılmış olacaktır.

Küçükçekmece kurye işletmesi olarak elemanlarımızın ürün bilgileri hakkında gerekli bilgileri sahip olmasını sağlamaktayız. Ürün bilgisine sahip olan bir kurye elemanı çok önemli bir konumda yer almaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünlerinizi motorlarımızın ürün taşıma kısmına yerleştirirken dikkat ve özenle yerleştirmekte ve ürünlerinizi kontrol ederek ürün bilgilerini göz önünde bulundurmak suretiyle yerleştirmektedir. Örneğin domates gibi ezilecek bir ürün sipariş verdiyseniz o ürünü en üst kısma koymak suretiyle sağlam kalmasını sağlamaktadırlar. Yumurta, cam gibi kırılacak bir ürününüz var ise eğer o ürünleri sabitleyerek yerleştirmekte ve her türlü sarsıntıya, darbeye rağmen dayanıklı bir şekilde sizlere sipariş edilmektedirler.

Küçükçekmece Kurye Hizmeti

İşletme olarak yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve büyük bir tecrübe sahibi olmaktayız. Bu tecrübeye dayanarak söylüyoruz ki kurye sektöründe en önemli özellik hızdır. İşletme olarak bu hız özelliğini yerine getirebilmek için her alanda kendimizi geliştiriyoruz. Teknoloji kullanımı olsun elemanlarımızın motor kullanımı olsun en üst seviyede yer almalı ki sunduğumuz hizmetin hızı da artsın. Hızlı hizmet sayesinde müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Küçükçekmece kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları çıkarabilmek için çabalamaktayız. Yaptığımız araştırmalar ve hesaplamalar sonucunda sizlere en uygun fiyatları çıkartarak piyasa fiyatlarının her zaman altında kalarak siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve sizlerin maddi yüklerini bir nebze de olsa azaltmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp