İçeriğe geç
Florya Kurye

Florya Kurye

Florya Kurye hizmeti veren firmamız en hızlı ve güvenilir şekilde gönderilerinizi taşır ve adrese teslim eder. Alanında tecrübeli elemanlarımız 7/24 hizmet vererek günün her saati gönderilerinizle ilgilenir. Semt sakinlerimizden ofis çalışanlarına çok geniş bir hizmet ağımız vardır. Pek çok farklı gönderiyi taşıyarak müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz.

  • Dosyalar, evraklar, faturalar
  • Hediye paketleri, değerli eşyalar
  • Davetiyeler,
  • Sektörel numuneler

Gönderilerinizi en kısa sürede, en güvenilir şekilde taşıyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak adresinizi ve teslimat süresini belirtmeniz yeterlidir. Bundan sonrası ile personelimiz ilgilenir.

Florya kurye hizmeti verirken en dikkat ettiğimiz unsurlardan biri donanımlı motosikletlere sahip olmaktır. Motosikletlerin hızlı ve güvenilir taşımacılık yapabilmesi için dayanıklı ve işlevsel olması önemlidir. İyi bir fren sistemi, güvenli bir sürüş için gereklidir. Bu özelliklere dikkat ederek en iyi motosikletleri seçiyoruz. Düzenli olarak bakımlarını yapıyoruz. Güvenli bir sürüş hem kuryelerimizin hem trafikteki diğer sürücülerin hem de taşıdığımız paketlerin güvenliği için önemlidir.

Florya Kurye Hizmeti

Florya kurye hizmeti verirken motosikletlere özen gösterdiğimiz gibi personelimizin de profesyonel bir hizmet vermesini önemsiyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda adresinizi ve gönderinizin özelliklerini belirtiyorsunuz. Daha sonra kuryemiz istediğiniz saatte adresinize gelip paketinizi alır ve verdiğiniz adrese teslim eder. Verdiğimiz kurye hizmetinin önemli özelliklerinden biri de izlenebilir olmasıdır. Paketinizin takip numarası ile kuryemizin nerede olduğunu görebilir, paketiniz yerine ulaştığında anlayabilirsiniz.

Güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti yapmak için çok çalışan personelimiz, müşteri odaklı düşünür ve müşteri önceliğini ön planda tutar. Taleplere karşılık olarak hizmet ağını her geçen gün genişleten firmamız, uygun fiyat vermek için bazı faktörlere dikkat eder. Teslimat mesafesi en önemli faktördür. İki adres arasındaki teslimat mesafesine göre ücretlendirme yapılır. Mesafe uzadıkça fiyat bu uzaklıktan etkilenmektedir. Paketin boyutu ve ağırlığı, seçilen teslimat hızı da ücretlendirmeye dâhil edilir. Böylece kişiye göre verilen kurye hizmetinin de yine kişinin talep ettiği hizmete göre bedeli belirlenmiş olur.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp