İçeriğe geç
Sarıgazi Kurye

Sarıgazi Kurye

Sarıgazi kurye talebi her geçen gün artmaktadır. Günün her saatinde bölge içinde ve bölgeden İstanbul’un diğer bütün mahallelerine gidecek, gelecek paketler olmaktadır. Bunun için hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümün yolu da firmamızdan geçmektedir.

Sarıgazi kurye hizmetlerimiz bütün bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tercihine açıktır. Her ne zaman, her nereye gidecek bir paketiniz olursa uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Güvenli biçimde fatura, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, yedek parça, tekstil, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, paket, yemek, çikolata, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, meyve, plaka, eşya, laptop gibi her türlü yasal ürününüz alıcısına teslim ediyoruz.

Sarıgazi kurye alanında çok farklı ihtiyaçlar olabilmektedir. Bunların hepsine çözüm üretebilmek için farklı kurye çeşitleriyle hizmet veriyoruz. Böylece paketinizin gönderi zamanına, aciliyet durumuna ya da bütçenize göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz.

Normal kurye modelimizi seçerek paketlerinizi mesai saatleri içinde taşıttırabilir, en uzak noktalara dahi 210-240 dakikada teslimat yapılmasını sağlayabilirsiniz. Daha acil gönderileriniz için ekspres kurye modelimizi kullanabilir, 90-120 dakika içinde paket teslimi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Vip kurye modelimizde ise 45-60 dakika gibi muazzam sürelerde paketlerinizin alıcılarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sarıgazi Kurye Hizmeti

Sarıgazigenelinde firma olarak ilk günden bu yana amacımız hızlı, kaliteli ve güvenli taşımacılık yapmak olmuştur. Bunu başardığımız için de daima bölgemizin en çok tercih edilen kuryesi konumunda yer alıyoruz. Fakat bunda en önemli etkenlerden birisi de kurye fiyatlarımızdır.

Kurye fiyatlarımızı her zaman minimum seviyede tutuyor, lojistik giderlerinizi en aza indirmenize yardımcı oluyoruz. Fiyat tespitini paketinizin özelliklerine, taşınacağı mesafeye ve seçeceğiniz kurye çeşidine göre belirliyoruz.

Net fiyat bilgisi almak, randevu oluşturmak veya merak ettiğiniz diğer sorularınızı sormak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Uzman ekibimiz 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizden, WhatsApp hattımızdan ve web sitemizden bizlere ulaşmanızı beklemektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp