İçeriğe geç
Halkalı Kurye

Halkalı Kurye

Halkalı Kurye olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Küçükçekmece’nin işlek semtlerinden biri olduğu için kurye hizmetine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Özel işletmelerden, bankalardan, hukuk bürolarından ve kurumlardan aldığımız belge, evrak ve sözleşmeleri en kısa sürede verilen adrese teslim ediyoruz. Aynı zamanda semt sakinlerinin de ihtiyaç duyduğu ve talep ettiği seçeneklerle paketlerini taşıyoruz.

Kaliteli, güvenli ve hızlı bir ulaşım sağlayarak gönderilerinizi en iyi şekilde taşıyoruz. Profesyonel kadromuz, alandaki tecrübesiyle işlerin aksamaması için gerekli önlemleri alır, çıkabilecek sorunlara karşı çözüm üretir.

Halkalı kurye günümüzde en çok tercih edilen kurye hizmetidir. İstanbul gibi nüfusu çok, trafiği sıkışık bir metropolde yaşamak zamanı her geçen gün daha fazla değerli kılmaktadır. Bir yere yetişmek, bir evrakı en kısa sürede ulaştırabilmek bireysel çabalarla çok yorucu hale geldi. Hal böyle olunca motosikletle kurye taşımacılığı popüler olarak en üst tercihler arısında yer almaya başladı. Çünkü motosikletli kurye hizmeti bir gönderinin aynı gün içinde en hızlı şekilde hedefe ulaşmasını sağlayabilmektedir.

İyi bir motosiklet hızıyla, manevra yapabilme özelliğiyle, fren sistemiyle, lastikleriyle taşımacılık sistemimize uygun olmalıdır. Firma olarak en donanımlı, gerekli olan araçları tercih etmekteyiz.

Halkalı Kurye Hizmeti

Halkalı kurye olarak verdiğimiz hizmetler, müşterilerimizin memnuniyeti üzerine yapılandırılmıştır. Müşterilerimizin önceliği ve talepleri doğrultusunda seçenekler hazırlayan firmamız hız ve saat konusunda tercihi müşterilerine bırakmaktadır. Binlerce insana hizmet taşıyoruz ve herkesin görüşü, ihtiyacı birbirinden farklı oluyor. Bu ihtiyaçlar personelimizin iletişim kabiliyeti sayesinde kolayca giderilmektedir.

Müşteri hizmetlerini aradığınızda adresiniz alınır. Kuryelerimize bildirilir. İstediğiniz saatte kuryemiz gelerek gönderinizi alır. Gönderiniz hasar görmeden, yıpranmadan, başka bir şahıs tarafından görülmeden verdiğiniz adrese teslim edilir.

Bir kurye hizmetinin ücretini belirleyen etkenler vardır:

  • Gönderinin iki adres arasındaki mesafesi
  • Gönderinin hızı
  • Gönderinin boyutu ve ağırlığı
  • Gönderi saati

Yukarıda saydığımız etkenler, müşterilerimizin tercihlerine ve taleplerine göre belirlenmektedir. Herkesin gönderisi kendi gönderisinin bedeli kadardır. Firmamız bu etkenleri gözeterek en uygun fiyatı vermeye gayret eder.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp