İçeriğe geç
Gümrük Kurye

Gümrük Kurye

Gümrük kurye hizmetlerimizle kalitenin, güvenilirliğin, uygun fiyatın ve müşteri odaklı çözümlerin değişmeyen adresiyiz. İstanbul gümrük işleri ve kurumları açısından son derece zengindir ve günün her saatinde buralarda yoğun bir hareketlilik bulunaktadır. Büyük bir titizlikle devam eden çalışmalarımızda gümrük müdürlüklerinin işleyişlerinin farkındayız. Göndereceğiniz belgelerinizin ne kadar değerli olduğunu biliyor, ona göre çözümler sunuyoruz. Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel bir kurye ekibiyle taşımacılık yapıyoruz.

Yıllardır kalitenin, güvenin, özverinin ve yenilikçi çözümlerin değişmez adresi olarak öne çıkıyor, bunu her geçen gün daha ileri taşımak için özveriyle çalışıyoruz. Gümrüklerde kullanılacak evraklar özel sınıfta olduklarından firmamız hiçbir zaman gözünüzün arkada kalmasına müsaade etmemektedir.

Gümrük kurye alanında bilgi, birikim ve deneyimimizle fark yaratıyoruz. Gelişme açık, çözüm odaklı ekibimizle birlikte gümrük müdürlüklerindeki işlemlerde gerekli olan her türlü dosya, ekran ve belge gibi paketlerinizi taşıyoruz. Özellikle Gümrük Kontrol Belgesi, Gümrük Uygunluk Belgesi, Gümrük Ordino İşlemleri, Gümrük Konşimento Belge İşlemleri, Gümrük Antrepo İşlemi,   Gümrük Atr İşlemi belgeleri en çok taşımamız istenenlerdir.

Her nerede olursanız olun bulunduğunuz nokta ile gümrük kurumları arasında başarıyla paketlerinizi taşıyoruz. Her zaman en yakın gümrük kurye olarak yanı başınızda bulunuyor, iletişim kanallarımızı her an açık tutuyoruz. İmza karşılığı teslim aldığımız paketlerimizi ulaşması gereken yere ulaştırıyor, imza karşılığı teslim ediyoruz.

Gümrük Kurye Hizmeti

Gümrük kurye hizmetlerimiz şehrimizin her yerini kapsayacak niteliktedir. Çünkü İstanbul’un dört bir tarafında gümrük noktaları çalışmalarına devam etmektedir ve firmamız da geniş hizmet ağıyla her yere ulaşmaktadır.

Yıllardır Ambarlı Gümrük Müdürlüğü, Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü, Beylikdüzü Akaryakıt Gümrük Müdürlüğü, Erenköy Gümrük Müdürlüğü, İstanbul Havalimanı Gümrük Müdürlüğü, Deniz Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü, İstanbul Posta Müdürlüğü gibi bütün ilgili merkezlere taşımalarımız devam etmektedir.

Firma olarak her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla buluşturmaya çalışıyoruz. Bunun için paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paket özelliklerine ve aciliyet durumuna göre fiyat tespiti yapıyoruz. 7 gün, 24 saat bütçe dostu fiyatlarımızla hizmet veriyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp