İçeriğe geç
Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye olarak hafta içi, hafta sonu ve gece olmak üzere günün her saati hizmet veriyoruz. Yaptığımız çalışmalar ve sistemimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. İlçemizde hizmet verirken sakinlerimizin ve iş yeri sahiplerinin gönderilerini en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz. Onların talepleri doğrultusunda farklı hızlarda taşımacılık yapıyoruz. En acil gönderileri en hızlı şekilde alıcısına teslim ediyoruz.

Banka ve hukuk bürolarının genellikle evrak ve sözleşmelerini taşıyoruz. Hediye paketlerini, en değerli ve hassas paketleri hasara uğramadan sahibine ulaştırıyoruz.

Ümraniye kurye hizmeti veren firmamız, çalışanlarını özenle seçer. İşini severek yapan, profesyonel şekilde hizmet veren çalışanlarımız sistemli bir çalışma yürütür. Bizi aradığınızda çağrı merkezimizdeki personelimiz gerekli bilgileri alır. İstediğiniz hız ve zaman aralığında kuryemiz yola çıkar. Gönderinizi aldıktan sonra verdiğiniz adrese en hızlı şekilde iletir.

Paketinizin güvenliğinden sorumlu olan kuryelerimiz, paketinizin hasara uğramaması ve taşımacılığın hızı kesintiye uğramasın diye, trafik kurallarına titizlikle uyarak hareket eder. Bulunduğu semti ve hizmet ettiği bölgeyi çok iyi tanıyan kuryelerimiz en kestirme yolları bilir, dar sokakları, mahalle aralarını tercih ederek trafik sıkışıklığından sıyrılarak hızlı rotasyonu oluşturur.

Ümraniye Kurye Hizmeti

İstanbul trafiğinde vakit kaybetmeden gönderisini ulaştırmak isteyen Ümraniye sakinleri, Ümraniye kurye hizmetimizden istifade ederek hem kendi yakalarına hem de Avrupa Yakası’na süratle gönderilerini ulaştırır. Süratli bir taşımacılık sisteminin kurulması kuryelerin sürüş tekniklerine ve yol bilgilerine bağlı olsa da motosikletlerin manevra gücü de oldukça etkilidir. Bu sebeple müşterilerimizin talep ettiği hızda alıcının adresine ulaşabilmek için motosikletlerin de iyi bir donanıma sahip olması gerekir. Firmamız bu hususta da üzerine düşen sorumluluğu yerine getirir.

Kurye hizmeti fiyatlarını sizin talepleriniz belirlemektedir. Gönderinin alıcıyla arasındaki mesafe ve gönderinin hızı ile saati fiyatı belirleyen önemli hususların başındadır. Biz firma olarak müşterilerimizde oluşturduğumuz güvene önem veriyoruz. Bu sebeple de fiyatlarımızı en uygun olacak şekilde ayarlamaya çalışıyoruz.

Hizmetteki kaliteye önem veren firmamız, bunun için gereken sistemi oluşturarak müşteri odaklı hizmet felsefesi ile hareket eder.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp