İçeriğe geç
Tokatköy Kurye

Tokatköy Kurye

Tokatköy kurye faaliyetleriyle Beykoz ilçesi genelinde ve İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşınması gereken paketleriniz taşınabilmektedir. Firmamız sektördeki deneyimi, bilgi birikimi, özverisi, güler yüzlü hizmeti ve çözüm odaklı yaklaşımıyla her zaman fark yaratmaktadır.

Tamamı alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman kadromuzla birlikte büyükşehrin bütün otogar, havalimanı, liman, gümrük noktaları, kamu kurumları, sanayi siteleri, iş merkezleri ve dahasını kapsama alanımıza dahil ediyoruz. 7 gün, 24 saat herhangi bir yerden tarafınıza gelmesi gereke ya da herhangi bir yere gitmesi gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz.

Tokatköy kurye uygulamalarımızla yasal her türlü ürününüzde yanınızdayız. En hızlı biçimde evrak, paket, yemek, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ehliyet, ilaç, yedek parça, çikolata, meyve, tekstil, dergi, basın, ruhsat, plaka, gıda, hediye, numune, çiçek, davetiye, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve dahasına hizmet veriyoruz.

Tokatköy Kurye Hizmeti

Tokatköy kurye teslimat sürelerimiz oldukça kısadır. Bunun için farklı kurye modelleriyle sahada yer alıyoruz ve ihtiyacınıza en uygun modelimizi seçebilmenizi sağlıyoruz. Her bir kurye modelimizde vadedilen teslimat süresi değişse de tamamında 45-240 dakika arasında paketlerinizi alıcısına ulaştırıyoruz.

Mahallemiz genelinde müşterilerimize sağladığımız ayrıcalıklardan birisi güvenli taşımacılıktır. Bizler bütün paketlerinizi özel saklama alanlarımızda taşıyoruz. Böylece paketlerinizin güvende tutulmasını sağlıyor, hiçbir hasar, darbe, karışıklık, kaybolma gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz. En hassas ürünlerinizi dahi alıcısına aynı sağlamlıkta ulaştırıyoruz.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, bunu fiyat politikamızda da koruyoruz. Fiyatlarımız belirlerken paketlerinizin özelliklerini, tercih edeceğiniz kurye türünü ve mesafeyi baz alıyoruz. Özellikle mesafe motorlu kurye fiyatlarında en önemli detaylardan olup günümüz şartlarında noktasal olarak uzaklık ölçümü yapılabilmektedir.

Motorlu kurye talepleriniz, net fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için her zaman iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Uzman ekibimizin ihtiyacınıza en uygun çözümleri üreteceklerinden emin olabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp