İçeriğe geç
Esatpaşa Kurye

Esatpaşa Kurye

Esatpaşa kurye ihtiyacı Ataşehir’in en hareketli mahallelerinden birisi olan bölgemizde çok fazla ortaya çıkmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz yıllardır bir yerden başka bir yere taşınması gereken ya da bir yerden alınıp başka bir yere getirilmesi gereken her türlü paketlerinde kuryelerimizi tercih etmektedirler.

Firma olarak bölgemizde yeni nesil çözümler geliştiriyor, her türlü kurye ihtiyacını eksizsiz şekilde karşılıyoruz. Özellikle İstanbul trafiğinde bir yerden başka bir yere araçla ulaşmanın çok zor olmasından ve geleneksel kargoların yetersiz kalmasından dolayı kuryelerimiz yoğun rağbet görmektedir.

Esatpaşa kurye uygulamalarımızda alanında yetişmiş, deneyimli, tecrübeli, bölgemiz ve bütün bir İstanbul lokasyonlarına hâkim, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimiz bakımlı, modelli, donanımlı araçlarımızla taşımacılık yapmaktadır. Bu sayede her defasında vadettiğimiz sürede paketlerinizi alıcısına ulaştırıyoruz. En acil ihtiyaçlarda, en hassas paketlerde dahi rahatlıkla yardımcı oluyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte hediye, laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi belirteceğiniz noktalar arasında taşıyoruz. Basın, tablet, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, telefon ve daha onlarca paketinizi taşıyabiliyoruz.

Esatpaşa Kurye Hizmeti

Esatpaşa kurye alanında farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Eğer çok acil olmayan bir paketiniz varsa standart kuryemizi seçebilir, en geç 240 dakikada paketlerinizin alıcılarına ulaşmasından istifade edebilirsiniz. Daha acil gönderileriniz için hızlı kuryeyi deneyimleyebilir, 120 dakikada tamamladığımız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çok daha acil paketleriniz içinse acil kuryemizi kullanabilir, en uzak adresler arasında 45 dakikada teslimat desteği alabilirsiniz.

Bölgemizde kurye ihtiyacı sadece mesai saatleriyle sınırlı değildir. Hayatın yoğun akışı ve acil gereksinimleriyle birlikte geceleri de kurye ihtiyacı olabilmektedir. Firma olarak gece kuryemodelimizle zaman sınırını ortadan kaldırıyor, 7 gün, 24 saat aktif çalışıyoruz. Bütün merak ettikleriniz ve randevu talepleriniz için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp