İçeriğe geç
Kurye Hizmeti

Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti günümüz şartlarında siz müşterilerimizin en çok faydalandıkları hizmetler arasında yer almaktadır. Kurye hizmeti insanlara çok büyük kolaylık sağlamakta ve zaman kaybını ortadan kaldırmak suretiyle evlerinden hiç çıkmadan ve beden gücü kullanmadan dilediklerince tüm ihtiyaçlarını ve alışverişlerini yapabilmelerine çok büyük imkan sağlamaktadır. Ayrıca istedikleri her türlü yemeği evlerine sipariş verebilmektedirler. Çok büyük kolaylık sağlayan bu hizmeti sunulurken belli başlı özellikleri bünyesinde bulundurmak zorunda ve hizmet sırasında oluşabilecek sorunlar işletme olarak ortadan kaldırılması gerekmektedir. Biz işletme olarak kurye hizmeti sırasında her aşamada kalitemizi en üst seviyelerde bulundurmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Sunduğumuz hizmet müşterilerimiz nezdinde güvenli olmak zorundadır. Verdiğiniz siparişlerin adreslerinize eksiksiz, sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı her sipariş yola çıkmadan önce çalışan elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmekte ve eksik bir sipariş olmaması konusunda çok büyük bir özen gösterilmektedir. Ayrıca bu elemanlarımızın aldıkları ürün eğitimleri sayesinde motorları yerleştirilmesi aşamasında ürünlerin hassasiyeti göz önünde bulundurulmak suretiyle dikkatli bir şekilde yerleştirilmekte ve yolculuk sırasında bir hasar alması büyük ölçüde engellenmektedir.

Kurye Hizmeti Nedir?

Kurye hizmetinde teknoloji kullanımı çok önemli bir konumda yer almaktadır. Çünkü teknoloji kullanımı sunulan hizmetin hızlı ve kaliteli olmasını sağlamaktadır. Anlık olarak yenilen ekranlarımız sayesinde verdiğiniz siparişlerden anında haberdar olmamız sağlanmakta ve en kısa süre içerisinde siparişleriniz yola çıkmaktadır. Siparişleriniz yola çıkmadan önce kurye elemanlarımız tarafından kullanılan navigasyon sistemlerimiz ile en doğru ve en hızlı güzergâh tespit edilmekte ve kurye hizmeti esnasında o güzergâh kullanılarak hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirilmektedir.

Sunulan hizmet sırasında kullanılan en önemli materyal motordur. O yüzden bu motorların motor bakımı ve fren bakımlarının zamanında yapılıyor olması gerekmektedir. Bu bakımlar sayesinde kurye hizmeti sırasında en ufak bir sorun çıkarmamakta ve siz müşterilerimiz mağdur edilmemektedir. Ayrıca bir sorun çıktığı zaman her zaman yedek motorlarımız ve kurye elemanlarımız bulunmakta ve anında motor değişimi yapılarak siparişleriniz adreslerinize gelmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp