İçeriğe geç
Esenler Kurye

Esenler Kurye

Esenler kurye ile bölgemizdeki herhangi bir noktadan İstanbul’un herhangi bir yerindeki başka bir noktaya kısa sürelerde ulaştırılması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Firmalara ve şahıslara hizmet verebiliyor, çeşitli özel teslimat seçenekleri arasından size en uygununu seçebilmenizi sağlıyoruz.

Semtimizle İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki bütün adresleri arasında kuryelerimizle 7 gün, 24 saat taşımacılık yapıyoruz. Bu sayede her ne zaman bir kurye ihtiyacınız olursa bir telefon kadar yakınınızda yer alıyor, taleplerinizi en kısa sürede zahmetsizce karşılıyoruz. Mesela havalimanına göndermeniz gereken bir paketi taşıyabiliriz. Havalimanına adınıza gelen bir kargoyu alıp size ya da başka bir adrese nakledebiliriz. Özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz hediyelerinizi dilediğiniz saatte güvenle teslime der, gönderilerinizi sizin adınıza yapabiliriz. Gümrük binalarına gitmesi gereken evraklarınızı, avukat bürolarına ulaştırılması gereken hukuki dosyalarınızı ve çok dahasını gerçekleştirebiliriz.

Esenler kurye hizmetlerimiz birçok avantajı bir arada sunmaktadır ve bunlardan birisi hızlı olmamızdır. Trafik ve hava şartları her ne olursa olsun her zaman işlemlerinizi olabildiğince kolaylaştırmak için çabalıyoruz. Trafik kuyruklarına, kapalı yollara, yanlış adreslere takılmadan, her defasında vadettiğimiz sürede teslimatlarımızı tamamlıyoruz.

Esenler Kurye Hizmeti

Laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, hediye, fatura, paket, yedek parça, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, numune, evrak, ruhsat, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Aynı şekilde basın, tablet, her türlü elektronik ürün, ilaç, çiçek, yemek, laboratuvar test ürünleri, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, çikolata, telefon gibi bütün ürünlerinizi de alıcılarına ulaştırıyoruz.

Her zaman en hızlı Esenler kurye firmasıyla çalışma ayrıcalığı sağlıyoruz. Farklı kurye seçenekleri geliştiriyor, bunlar arasında ihtiyacınıza en uygun seçenekle taşımacılık yaptırmanızı sağlıyoruz. En yavaş ve en hızlı kurye seçeneklerimizde dahi 45 ila 240 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz.

Semtimiz genelinde her zaman kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı taşımacılığın değişmez adresi oluyoruz. Gerek cevabını merak ettiğiniz sorularınız için gerekse randevu talepleriniz için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp