İçeriğe geç
Körfez Kurye

Körfez Kurye

İster işiniz ister özel hayatınız için, güvenle yararlanabileceğiniz yeni nesil kurye hizmetlerimizle yanınızdayız. Şehir içi ya da şehirlerarası tüm gönderileri işlerinizde güven, hız ve konfor arıyorsanız, bizler ekonomik fiyatlarımızla bir telefon kadar yakınınızdayız.

Elektronikten yedek parçalara, medikal malzemelerde hediyeliklere, kitaplara hatta kıyafetlere kadar tüm gönderilerinizi en hızlı şekilde sizden teslim alıyor, kesintisiz hizmetlerimizle en kısa sürede alıcısına ulaştırıyoruz.

Körfez kurye bünyesinde verdiğimiz tüm hizmetlerde, müşterilerimize en kolay ve hızlı çözümleri sunmaya özen göstermekteyiz. Kurye talebiniz olduğunda, resmi web sitemiz, çağrı merkezimiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden bizlere ulaşarak kısa sürede tamamlanacak olan gönderi sürecini başlatabilirsiniz.

 • Gönderinizin içeriği, boyutu ve ağırlığı,
 • Teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgilerini,
 • Hem sizin hem de alıcının iletişim ve isim detaylarını paylaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Randevunuz oluşturulduğu anda, tercih ettiğiniz teslimat seçeneğine uygun şekilde kuryemiz bulunduğunuz konuma yönlendirilecek, gönderiniz alıcısına ulaştırılmak üzere yola çıkarılacaktır.

Körfez Kurye Hizmeti

Özellikle yoğun trafikte hızlı hareket etmenin anahtarı motosikletlerle verdiğimiz kurye hizmetlerimiz sayesinde, gecikme ya da bekleme olmadan tüm gönderilerinizin zamanında teslimatını gerçekleştiriyoruz. Körfez kurye aracılığı ile 7/24 paket gönderimi yapmanızı sağlıyor, ekonomik seçenekler sunuyor, her zaman en iyi kurye hizmeti almanız için çalışıyoruz.

Genç bir motosiklet filosu, modern teknoloji ve üstün kalitedeki iş anlayışımızı birleştirerek hizmet veriyor, tüm müşterilerimizin %100 memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Körfez kurye bünyesinde sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimize;

 • Kesintisiz taşımacılık,
 • Müşteri memnuniyeti,
 • Ekonomik çözümler,
 • Hasarsız ve zamanında teslimat,
 • Saygılı iletişim,
 • Zamandan tasarruf,
 • Kişiye özel seçenekler ve
 • Profesyonel bir iş anlayışı sunuyor, her zaman tam zamanında teslimatın tamamlanmasını sağlıyoruz.

Modern teknolojiden yararlanarak geliştirdiğimiz randevulu dağıtım sistemimiz sayesinde, paketinizin ne zaman teslim alınacağını ve ne zaman teslim edileceğini belirliyor, gecikme olmasının önüne geçiyoruz.

En hızlı rotaları, en boş yolları tespit ederek, trafikte her zaman güvenle taşımacılık yapıyor, kuryemizin, gönderinizin ve çevrenin güvenliğini sağlıyoruz.

Kaliteli ve hızlı taşımacılık anlayışımızla en iyi kurye hizmetlerini almanız için çalışıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp