İçeriğe geç
Kurye Çağır

Kurye Çağır

Kurye çağır işletmesi olarak siz müşterilerimizin evrak, market alışverişi, yemek, eşya siparişlerinizi hızlı, kaliteli, güvenilir bir şekilde adreslerinize teslimatını sağlamaktayız.

Bu teslimatı sağlarken siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak için elimizden gelenin her zaman fazlasını yapmaya çalışmaktayız.

Çalışan elemanlarımızın deneyimli olmaları, kullandığımız motorların kaliteli olması, fiyatlarımızın piyasa şartlarına göre çok daha uygun olması tamamen siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak için oluşturulmuş özelliklerdir.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur.

Ayrıca uzun yıllar boyunca siz müşterilerine hizmet vermiş bir işletme olarak kalitemiz her geçen artmakta ve piyasada en kaliteli kurye hizmeti veren işletmeler arasında birincilik ipini gururla göğüslemekteyiz.

Kurye çağır işletmesi olarak sunduğumuz hizmet karşısında siz müşterilerimize birçok ödeme yöntemi sunmakta ve sizlere rahat bir şekilde ödeme yapabilme imkânı sağlanmaktadır.

Üzerlerinde nakit olmayan ve kart kullanmak isteyen müşterilerimiz isterlerse internet üzerinden sipariş verirken ödeme yapabilir ya da kapıda ödeme yöntemi ile yapabilirler.

Kurye Çağır

Kurye Çağır Hizmeti

Ya da kart kullanmayan ve nakit ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz yine sipariş verirken kapıda ödeme sekmesini işaretlemek suretiyle kurye elemanlarına nakit olarak ödemelerini yapma imkanlarına sahiptirler.

Bu imkanlar sayesinde müşterilerimiz her türlü durumda gönüllerince alışveriş yapabilmekte ve sipariş verebilmektedirler.

İşletme olarak verdiğimiz hizmet sırasında sizlere çok fazla sipariş miktarı tanımaktayız. Çünkü kullandığımız motorların sipariş taşıma haznelerini olabildiğince en geniş şekilde dizayn etmekte ve bu genişlik sayesinde siz müşterilerimizin her türlü siparişlerini getirebilme imkanına sahip olmaktayız.

Ayrıca motorlarımızın güçlü bir yapıya sahip olması her türlü ağırlık ile zorlanmadan hızlı bir şekilde seyahat edilebilmesine olanak sağlamakta ve siz müşterilerimizin gönüllerince sipariş verebilmesini sağlamaktadır.

Kurye çağır işletmesi olarak piyasanın aksine siz müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak için büyük bir çaba sarf etmekte ve her zaman piyasanın çok altında fiyatlar sunmaktayız. Bu sayede günümüz ekonomik şartlarında çok bunalan siz müşterilerimizi biraz da olsa maddi olarak rahatlatmak amacı bulundurmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp