İçeriğe geç
Akaretler Kurye

Akaretler Kurye

Beşiktaş, kurye hizmetlerinin en yoğun kullanıldığı ilçelerden biridir. Ona bağlı olan Akaretler de iş yerleri ve konutları ile beraber kalabalık bir semttir. Bu sebeple firmamız taşımacılık alanında Akaretler kurye olarak hizmet vermektedir. Akaretler’den İstanbul’un bütün semtlerine hızlı ve güvenilir şekilde paketleri taşır.

Bireysel gönderiler kadar kurumsal gönderileri de taşıyan kuryelerimiz 7/24 hizmet verir. Evraklardan kimlik gibi kişisel kartlara, teknolojik aletlerden tıbbî malzemelere kadar geniş bir ürün yelpazesi vardır. Burada önemli nokta, kuryelerimizin sağlığını tehdit edecek unsurları taşıyamayacağımızdır. Yasal prosedüre uygun olan bütün gönderileri özenle alıcısına teslim ediyoruz.

Akaretler kurye ile verdiğimiz hizmetin en önemli unsuru motosikletlerdir. Günümüzde zamandan tasarruf yapmak herkes için değerli ve önemli bir konudur. Bu sebeple İstanbul’un yoğun trafiğinde motosikletle taşımacılık yapmanın pek çok avantajı vardır. Bunlardan ikisi hız ve güvendir.

Hızın ve güvenliğin sağlanması büyük ölçüde donanıma ve kuryelere bağlıdır. İyi bir donanıma sahip motosikletle sorunsuz bir şekilde trafikte yol almak mümkündür. Ayrıca kuryelerin yola hâkimiyeti, gidilecek güzergâha göre kestirme yolları, sokak aralarını bilmeleri hızı etkileyen unsurlardır. Biz de profesyonel ekibimizle, son teknolojiyi kullanarak tedarik ettiğimiz motorlarımızla kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

Akaretler Kurye Hizmeti

Akaretler kurye olarak gün içinde yaptığımız teslimatları en kısa sürede yerine ulaştırıyoruz. Çağrı merkezimiz arandığında adresini alıyoruz ve en kısa süre içinde adresinize gelip gönderinizi alıyoruz. İstediğiniz saat dilimi içinde de verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Bu esnada ekip ruhuyla hareket eden personelimiz paketiniz teslim edilene kadar her süreci izliyor. Size de teslim edilince mesajla bildiriyor.

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana bu sektörde en iyi hizmeti vermek için son teknolojiyi de takip ederek günümüz şartlarına göre yazılımını ve donanımını yenilemektedir. Müşterisine sunduğu seçeneklerle kaliteli hizmetiyle her zaman müşterisinin beklentilerini karşılamıştır. Aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da tercih edilmektedir. Fiyat belirlenirken dikkat ettiğimiz bazı kriterler vardır:

  • Paketin ağırlığı ve büyüklüğü
  • Gidilecek olan mesafe
  • Kullanılan hizmet tercihi.
Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp