İçeriğe geç
Yenisahra Kurye

Yenisahra Kurye

Yenisahra kurye faaliyetlerimizle İstanbul’un Ataşehir ilçesinin bir mahallesi olan bölgemizle büyükşehrin diğer bütün noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz. Mahallemiz özellikle son dönemde çok büyük değişim kaydetmiştir. Kentsel dönüşüm alanı olan mahallemizde bir taraftan yeni yapılar yapılmakta, diğer taraftan mevcutlar yenilenmektedir. Alışveriş merkezleri gibi alanlar her geçen gün bölgemizin hareketliliğini daha da arttırmakta, bu esnada da kurye ihtiyacı gün geçtikçe yoğunlaşmaktadır. Firmamız yıllardır olduğu gibi bugün de bütün ihtiyaçlara karşılık vermektedir.

Yenisahra kurye hizmetlerimizde tamamen alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili bir ekip görev almaktadır. Ekibimiz tarafımıza ulaştığınız anda süreci kontrol altına almakta, sizler masanızdan kalkmadan ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlamaktadır.

Kuryelerimiz ve çağrı merkezi personellerimiz her zaman en modelli araçları kullanmakta, en yeni teknolojilerden istifade etmektedir. Uzman ekibimiz paketlerinize en az sizler kadar dikkat etmekte, hiçbir karışıklık, karışıklık, kaybolma, yıpranma vs. olmadan alıcısına ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Kuryelerimizle çikolata, tablet, telefon, laboratuvar test ürünleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, fatura, diş malzemeleri, kimlik, pasaport, yemek, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, ehliyet, ilaç, çiçek, bilgisayar, evrak, paket, davetiye, dergi, basın, ruhsat, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri alıcılarına teslim ediyoruz.

Yenisahra Kurye Hizmeti

Yenisahra kurye alanında pek çok farklı kurye modelimiz bulunmaktadır. Bunlardan ilki normal kurye olup mesai saatleri içinde teslim edilmesi yeteri olan paketleriniz için en idealidir. 210-240 dakikada alıcılarına paketleriniz ulaştırılmaktadır.

Ekspres kurye modelimiz daha hızlı olup İstanbul’un en uzak noktaları arasında teslimatlarımız 90-120 dakika arasında tamamlanmaktadır. Çok daha acilleri içinse Vip kurye modelimiz bulunmakta, 7 gün, 24 saat her yere taşıma desteği sağlanmaktadır. Acil kuryemizle 45-60 dakikada paketleriniz alıcısına teslim edilmektedir.

Mahallemiz genelinde uygun fiyatlı bir motorlu kurye arayışınız varsa gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Her zaman asgari oranda fiyatlarımızı tutuyor, bütçenizi yormadan her zaman lojistik ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp