İçeriğe geç
Havalimanı Kurye

Havalimanı Kurye

Gönderilerinizin evlerinizden ya da iş yerlerinizden alınarak, havalimanına ulaştırılması ve orada şehir ya da ülke dışına uçak ile taşınması için yararlanabileceğiniz havalimanı kurye hizmetlerimiz sayesinde, bulunduğunuz yerden ayrılmadan ayrıcalıklı kurye hizmeti alabilirsiniz.

Moto kuryelerimiz ile verdiğimiz bu hizmetimizle, talebinize uygun olarak oluşturduğumuz randevu saatinde bulunduğunuz yere kuryemizi yönlendiriyor, gönderinizi teslim alıyor uçuşun gerçekleşeceği havalimanına ulaştırarak, görevli kabin memurlarına teslim ediyoruz.

Dilerseniz varış noktasında gönderinizi karşılayarak, teslimat adresine kadar taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Havalimanına ya da havalimanından olacak şekilde verdiğimiz havalimanı kurye hizmetlerimiz sayesinde, hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Sizin gönderdiğiniz bir paketi sizden teslim alarak teslim son noktasına kadar taşıyabiliyor ya da size gelen bir paketi en kısa sürede bulunduğunuz yere teslim edebiliyoruz.

Uzak mesafeleri çok kısa sürede tamamlayacak altyapı ve deneyimle verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde, yerinizden ayrılmadan rahatça yararlanabileceğiniz seçenekler sunuyor, hızlı ve güvenli taşımacılık sistemimizle en iyisine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Havalimanı Kurye Hizmeti

İstanbul içerisinde kesintisiz kurye hizmeti vererek, dilerseniz havalimanına ulaştırılması gereken tüm gönderilerinizin 7/24 yerinden alınmasını sağlıyoruz. Uçak ile göndereceğiniz tüm gönderilerin, seçtiğiniz uçuşa uygun şekilde, tam zamanında havalimanına ulaştırıyor, gönderinizin güvenle uçağa teslim edilmesini sağlıyoruz.

Profesyonel motor ve araçlı kuryelerimiz tarafından verilen havalimanı kurye hizmetimizle;

  • Günün her saati yararlanabileceğiniz,
  • Ekonomik ücretli,
  • Güler yüzlü,
  • Hızlı ve güvenli kurye hizmetleri alabilirsiniz.

Tüm seçeneklerimizde modern teknolojiden yararlanıyor, tüm gönderileriniz için yeterli teknik donanıma sahip araçlarımızla güvenli taşımacılık ve hasarsız teslimat garantisi sunuyoruz.

Kurye fiyatlarımızı, taleplerinize en uygun şekilde düzenlemeye özen gösteriyor, günün her saatinde en uygun fiyatlı içeriklerle hizmet veriyoruz. Kesintisiz bir şekilde taşımacılık yaparken, diğer yandan da cebinize dosta çözümler elde etmenize özen gösteriyor,

  • Gönderinizin içeriği,
  • Hangi uçuşa yetiştirilmesi gerektiği ve
  • Varış noktasında kurye talebiniz olup olmadığına bağlı olarak net fiyatlar belirliyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli, hızlı ve güvenli taşımacılık sağlayarak her zaman memnuniyetinizi en iyi şekilde oluşturuyor, en iyi kurye hizmetine ulaşacağınızı garanti ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp