İçeriğe geç
Kazasker Kurye

Kazasker Kurye

Kazasker kurye olarak öncelikle siz müşterilerimizin bizlere ulaşma imkanlarını en kolay seviyeye indirmekteyiz. Birçok telesekreter personellerimiz sayesinde bizlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamakta ve ayrıca WhatsApp üzerinden de hizmet vermekteyiz. Sizden aldığımız siparişlerimiz neticesinde elemanlarımız tarafından motorlarımıza düzenli ve ürün bilgisi dahilinde yerleştirme yapılmakta ve elemanlarımızın teknoloji kullanımı ve çevre bilgileri sayesinde en doğru güzergâh belirlenmek suretiyle siparişleriniz yola çıkmaktadır. Motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde siparişlerinizi anlık olarak takip edebilmekte ve kendinizi ona göre hazırlamaktasınız. Elemanlarımız her zaman saygılı ve güler yüzlü halleriyle sizlere siparişlerinizi teslim etmektedir. Bu hizmeti sunarken sizlere en uygun fiyatları sunarak memnuniyetleriniz karşılanmaktadır.

Kazasker kurye olarak elemanlarımıza ürün bilgileri hakkında çeşitli eğitimler vermekteyiz. Yapılan alışverişlerde alınan ürünlerin motorlara hangi sıralama ile yerleştirilmesi gerektiği hakkında bilgiler vermekteyiz. Bu bilgiler sayesinde hassas ve ezilebilecek, kırılacak olan ürünleriniz en üst kısma yerleştirilmek suretiyle koruma altına alınmaktadır. Ayrıca dökülebilecek olan ürünlerinizin sabitlenmesi suretiyle zarar görmesini, dökülmesini büyük ölçüde engellemekteyiz.

Kazasker Kurye Hizmeti

Siz müşterilerimizin kurye hizmetinden en büyük beklentisi verdiği siparişlerin hiçbir zarar görmeden adreslerine teslim edilmesidir. Bu isteklerinizi işletme olarak yerine getirebilmek adına büyük uğraşlar vermekteyiz. Kullandığımız motorların korunaklı şekilde dizayn edilmesi ve sipariş taşıma haznelerinin yumuşak zeminler ile kaplanması sonrasında dış etkenler ile gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Bu özellikler sayesinde siz müşterilerimizin siparişlerinin başına hiçbir sorun gelmemekte ve sağlam bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Bu özelliğin amacı siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Kazasker kurye olarak elemanlarımızı işe alırken birçok sınavdan geçirmek suretiyle almaktayız. Yaptığımız sözlü mülakatlar sayesinde elemanlarımızın diksiyonlarını, saygısını ölçmekteyiz. Ayrıca bu elemanların motor kullanımı konusunda son derece kaliteli, tecrübeli ve deneyimli olmaları bizler için çok önemlidir. Bu sebepten dolayı ehliyetlerini belli yıllar önce almış olmaları ve aktif olarak motor kullanmaları bizler için en önemli şartlardan bir tanesidir. Bu özellikler sayesinde kurye sektöründe en kaliteli hizmeti veren işletmeler arasında yer almaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp