İçeriğe geç
Eminönü Kurye

Eminönü Kurye

Eminönü kurye hizmetlerimizle hem bölgemizdeki bir adresten diğer adrese hem de bütün bir İstanbul ile Eminönü arasında kısa sürede taşınması gereken koli ya da evraklarınızı taşıyoruz. Hem şahıs hem de kurumlar için hizmet veriyor, ilk yola çıktığımız andan itibaren sektörde seçkin bir yer edinmiş bulunuyoruz.

Özellikle büyük şehirlerde geleneksel taşımacılık yöntemleri yetersiz kalmaktadır. Modern yaşam standartlarına uygun olarak çok daha hızlı, çok daha güvenli ve kaliteli taşıma gereksinimleri ortaya çıkmakta, firmamız da bunların hepsini bir arada bulmak isteyen müşterilerinin değişmez adresi olmaktadır.

Tamamı tecrübeli çalışanlardan oluşan ekibimiz bakımları aksatılmadan yapılan, muntazam gerçekleştirilen, tamamı modelli motorlarla taşıma yapmaktadır. Anadolu ya da Avrupa yakasının her yerine taşımacılık yapıyoruz.

Eminönü kurye hizmetlerimizle yasal olmayan ürünlerin taşımacılığını yapmıyoruz. Uyuşturucu maddeler, her türlü alkol ve alkol ürünleri, yanıcı maddeler, sahte ilaçlar, patlayıcı maddeler, radyoaktif maddeler ürünler dışında onlarca farklı ürünü güvenle taşıyoruz.

Yıllardır uzman ekiplerimizle hediye, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Basın, tablet, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, telefon, mutluluk taşımacılığı ile de yanı başınızda bulunuyoruz.

Eminönü Kurye Hizmeti

Eminönü kurye alanında her zaman bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmek adına çaba sarf ediyor ve farklı kurye çeşitleriyle en hızlı şekilde teslimat yapıyoruz. Normal Eminönü kurye ile en geç 240 dakika içinde İstanbul’un her yerine teslimat vadinde bulunuyoruz.

Daha hızlı ve daha acil taşınması gereken paketleriniz içinse hızlı kurye, acil kurye gibi seçenekler oluşturuyoruz. Eminönü gece kurye ileyse 7/24 ihtiyaçlarınıza özüm üretiyoruz.

Firma olarak aynı zamanda bütçe dostu fiyatlarla taşımacılık yapıyoruz. Her zaman bölgemiz genelinde en iyi fiyatlarla paketlerinizi bütün otogarlar, havalimanları, iş merkezleri, resmi kurumlar vs. arasında alıcılarına ulaştırıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp